Харків

Сторінка 3: Кардіологи в Харкові

Лікар Кардіолог Коновалова Наталія Вікторівна на Doc.ua
Коновалова Наталія Вікторівна
Лікар кардіоревматолог дитячий вищої категорії, фахівець в області лікування кардіоревматологічних захворювань у дітей і підлітків. Для точної діагностики проводить кардіограму.
ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр
вул. Академіка Павлова, 162 гна карті
Салтівськийм. Героїв праці
Лікар Терапевт, Кардіолог Махіборода Надія Олексіївна на Doc.ua
Лікар-терапевт, проводить електрокардіограму, лікування гіпертонічної хвороби, стенокардії, пневмонії, ГРВІ, ГРЗ, бронхіту, виразкової хвороби шлунка, езофагального рефлюксної хвороби, алергії та ін.
Лікар Кардіолог Бортна Тетяна Миколаївна на Doc.ua
21рік досвіду
Тетяна Миколаївна є досвідченим лікарем-клініцистом, має величезний досвід роботи з дорослими пацієнтами та особами похилого віку, у яких діагностовано поліорганна патологія.
ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр
вул. Академіка Павлова, 162 гна карті
Салтівськийм. Героїв праці
Лікар Кардіолог Ткаченко Михайло Сергійович на Doc.ua
Кардіолог, фахівець УЗД, анестезіолог вищої категорії, сфера професійних інтересів - терапія хронічних захворювань серця і судин, застосування УЗД в діагностиці серцевих патологій, анестезіологія.
Лікар Кардіолог Фадєєв Павло Олександрович на Doc.ua
Фадєєв Павло Олександрович
Павло Олександрович лікар-кардіолог, терапевт вищої категорії. Кандидат медичних наук. Досвідчений фахівець в області кардіології. Щорічно удосконалить свій професійний рівень. Доктор є автором книг, присвячених різним захворюванням органів і систем, опублікованих в Україні і за кордоном загальним накладом понад півмільйона примірників.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Кардіолог, УЗД-фахівець Опарін Олексій Анатолійович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на терапії, гастроентерології, кардіології, ультразвуковій діагностиці. Проводить ультразвукове дослідження внутрішніх органів, електрокардіограму. Лікує такі захворювання і патології, як: гіпертонічна хвороба; аритмія; ішемічна хвороба серця. Веде прийом пацієнтів від 18 років
Лікар Кардіолог Білоусова Світлана Володимирівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, володіє навичками з діагностики та лікування найбільш поширених кардіологічних захворювань (гіпертонія, стенокардія, ішемічна хвороба серця, аритмія, міокардит та ін.).
Лорітом, лікувально-діагностичний центр на 3-Інтернаціонала
вул. Москалівська, 76на карті
Основ’янськийм. Тракторний завод
Лікар Кардіолог, Аритмолог Вишнякова Наталя Іванівна на Doc.ua
Іванівна Вишнякова Наталія Іванівна – кардіолог-аритмолог. Проводить діагностику та лікування пацієнтів з нейроциркуляторною дистонією, гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, серцевою недостатністю, постінфарктним кардіосклерозом, порушення ритму
Медичний центр «Пратія Клінік Україна»
вул. Полтавський шлях, 7на карті
Київськийм. Центральний ринок
Виклик додому
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Галімова Оксана Іванівна на Doc.ua
Оксана Іванівна лікар кардіолог і фахівець функціональної діагностики. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з нейроциркуляторною дистонією, гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, серцевою недостатністю, постінфарктним кардіосклерозом, гіперхолестеринемією.
Медичний центр «Пратія Клінік Україна»
Консультація лікаря-кардіолога + ЄКГ 500 грн Повторна консультація лікаря-кардіолога (на протязі 1 місяця) 450 грн
вул. Полтавський шлях, 7на карті
Київськийм. Центральний ринок
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Мордяшова  Світлана  Вікторівна на Doc.ua
21рік досвіду
Світлана Вікторівна лікар кардіолог другої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні ішемічної хвороби серця, стенокардії, інфаркті міокарда, миготливої аритмії, екстрасистолічної аритмії, артеріальної гіпертензії у вагітних, гіпертрофічної кардіоміопатії.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right