Харків

Сторінка 2: Ендокринологи в Харкові

Лікар Ендокринолог Чуприна Світлана Вікторівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог вищої категорії компетентна в лікуванні гормональних, гіпофізарних порушень, цукрового діабету різних типів. Допомагає пацієнтам з випаданням волосся гормонального генезу і проблемами надмірної і дефіцитного ваги
Лікар Ендокринолог Скорикова Світлана Леонідівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог займається діагностикою та профілактикою йододефіциту, метаболічного синдрому, цукрового діабету, токсичного зобу, гіперпаратиреозу та ін. Проводить планові огляди. Лікує хвороби, пов'язані з щитовидною, підшлунковою залозою, наднирковими, яєчниками, гіпофізом
Лікар УЗД-фахівець, Ендокринолог, Хірург Корчагін Єгор Павлович на Doc.ua
Корчагін Єгор Павлович
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на хірургії, ендокринології та ультразвукової діагностики. Займається лікуванням таких, як: резекція щитовидної залози, гемітиреоідектомія, тиреоїдектомія, модифікована шийна дисекція. Проводить хірургічне втручання щитовидної залози, паращитовидних залоз, наднирників
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Ендокринолог Атаманенко Олена Валеріївна на Doc.ua
Олена Валеріївна проводить лікування ендокринних захворювань таких органів і систем, як щитовидна залоза, підшлункова залоза, надниркові залози, яєчники, гіпофіз. Надає медичну допомогу при гиперпаратиреозе, гіпопаратиреоз, гіпотиреозі, нетоксичному зобі, ожирінні, цукровому діабеті, тиреотоксикозі, ендемічний зоб
Лікар Ендокринолог Куліуш  Наталія Андріївна  на Doc.ua
Лікар-ендокринолог. Володіє методами діагностики і лікування захворювань ендокринної системи та порушень обміну речовин. Займається лікуванням гіпотиреозу, цукрового діабету, хвороб викликаних порушеннями роботи наднирників та інших. Постійний учасник багатопрофільних конференцій і семінарів.
Медичний центр «MedHouse»
Повторна консультація 250 грн
вул. Суздальскі ряди, буд. 8, 3 поверхна карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Ендокринолог, Терапевт Блажко Ольга Сергіївна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, терапевт спеціалізується на лікуванні цукрового діабету та його ускладнень, захворювань паращитовидних залоз, порушень менструального циклу (ендокринних аспектів жіночого безпліддя), захворювань наднирників (синдром Іценко-Кушинга, гіперальдостеронізм, феохромоцитома), захворювань гіпофіза, артеріальної гіпертензії ендокринного генезу, порушень ліпідного обміну
Лікар Ендокринолог Завійборода Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань ендокринної системи. Учасник міжнародних науково-практичних конференцій
Медичний центр «Інстинкт Сонця»
вул. Римарська, 26на карті
Шевченківський
Лікар Терапевт, Ендокринолог Лотник Ігор Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ендокринології та терапії. Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань терапевтичного і кардіологічного профілю. Проводить лікування ендокринних захворювань таких органів і систем, як: щитовидна залоза, підшлункова залоза, надниркові залози, яєчники, гіпофіз. Надає медичну допомогу при гіперпаратиріозі, гіпопаратиріозі, гіпотиреозі, не токсичному зобі, ожирінні, цукровому діабеті, тиреотоксикозі, ендемічний зоб.
Інтермед на Барабашова
вул. Барабашова, 6 а (Будівля адміністрації ТП №3 (колишня будівля обленерго))на карті
Салтівськийм. Академіка Барабашова
Виклик додому
Лікар Ендокринолог Шарафутдінова Світлана Мягсумовна на Doc.ua
Ендокринолог, має вищу категорію, проводить лікування всіх захворювань ендокринної системи: гіпертиреозу, гіпотиреозу, ожиріння, цукрового діабету, тиреоїдиту, нецукрового діабету, нефрогенного нецукрового діабету та ін.
ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр
повторная консультация — 200 грн.
вул. Академіка Павлова, 162 гна карті
Салтівськийм. Героїв праці
Лікар Ендокринолог Попова Світлана Стефанівна на Doc.ua
Попова Світлана Стефанівна
Доктор медичних наук
Доктор наук, лікар-ендокринолог, має вищу категорію, область професійної діяльності - лікування гормональних порушень, пов'язаних з цукровим діабетом, порушень роботи щитовидної залози, порушень обміну кальцію і т.д.
Ваш Лікар, науковий медичний центр
повторная консультация — 250 грн.
пр-т. Науки, 77на карті
Шевченківськийм. 23 серпня
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew