Харків
Лікар Ендокринолог Смірнов  Іван Іванович на Doc.ua

Відгуки про Смірнов Іван Іванович

Іван Іванович – кандидат медичних наук, лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний спеціаліст з ендокринології Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації. Лікар у роботі використовує такі методи діагностики, як УЗД, еластографія, ЕКГ. Займається діагностикою та лікуванням патологій щитовидної залози (гіпотиреоз, гіпертиреоз, вузловий зоб, підгострий тиреоїдит, хронічний аутоімунний тиреоїдит), порушень вуглеводного обміну (порушення толерантності до глюкози, цукровий діабет та його ускладнення), порушень діабет та ін.), захворювань надниркових залоз (гіперальдостеронізм, гіперкортицизм, надниркових залоз, вроджена дисфункція кори надниркових залоз), ожиріння та дефіцит ваги.

Перевірені відгуки про лікаря 20 відгуків

Катерина 08 Травень 2024
Чудовий лікар, що відповів на усі мої питання.
Марина 01 Травень 2024
Прийом у лікаря мені сподобався, я задоволена дякую.
Олександр 26 Квітень 2024
Тетяна 10 Квітень 2024
Мені лікар сподобався, все пояснив, відповів на запитання, дякую.
Зінаїда 29 Березень 2024
Цього лікаря знаємо уже дуже давно. Консультацію отримали дуже професійну, лікар нам допоміг з усім розібратися та надав усі необхідні рекомендації. Дуже відповідально, як завжди поставився до нашої ситуації. Ми дуже задоволені роботою цього фахівця.
Направлено до клініки
Олена 23 Лютий 2024
Я не можу лікаря оцінити як спеціаліст, але мені, як пацієнту, не сподобався прийом. Прийом тривав десять хвилин, лікар призначив здати аналізи і прислати результати на вайбер. На консультації я змогла тільки розказати як я себе почуваю і все. Ну що це за консультація? Я вважаю, що такий прийом не стоїть цих коштів.
Максим 25 Січень 2024
Приймо у лікаря пройшов добре, досвідчений фахівець, детальний підхід, я задоволений, дякую.
Ірина 17 Січень 2024
Все що мені було потрібно -  дізналася.
Катерина 04 Січень 2024
Враження по лікарю хороше, лікар в цілому сподобався, але були деякі моменти, які я порівнювала ще з однією консультацією. В цілому консультація пройшла нормально
Ірина 02 Січень 2024
На прийомі все сподобалося, клініка також зручна, все пройшло добре. Дякую!

Всі лікарі Харків