Харьков
Врач Эндокринолог Смирнов Иван Иванович на Doc.ua

Отзывы о Смирнов Иван Иванович

Консультация от600 грн
Иван Иванович - кандидат медицинских наук, врач-эндокринолог высшей квалификационной категории, главный внештатный специалист по эндокринологии Главного управления здравоохранения облгосадминистрации. Врач в работе использует такие методы диагностики, как УЗИ, эластография, ЭКГ. Занимается диагностикой и лечением патологий щитовидной железы (гипотиреоз, гипертиреоз, узловой зоб, подострый тиреоидит, хронический аутоиммунный тиреоидит), нарушений углеводного обмена (нарушение толерантности к глюкозе, сахарный диабет и его осложнения), нарушений , заболеваний гипоталамо-гипофизарной зоны (пролактиномы, несахарный диабет и др.), заболеваний надпочечников (гиперальдостеронизм, гиперкортицизм, надпочечников, врожденная дисфункция коры надпочечников), ожирение и дефицит веса.
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 24 отзыва

Наталія 01 Июль 2024
14 Июнь 2024
Дуже гарні враження, до лікаря зверталася вже не перший раз, лікар мені дуже подобається. Планую звернутися до лікаря на наступний прийом
Марина 05 Июнь 2024
Любов 31 Май 2024
Дуже сподобалося як лікар провів візит. Все було чітко, професійно та чудово.
Катерина 08 Май 2024
Чудовий лікар, що відповів на усі мої питання.
Марина 01 Май 2024
Прийом у лікаря мені сподобався, я задоволена дякую.
Олександр 26 Апрель 2024
Тетяна 10 Апрель 2024
Мені лікар сподобався, все пояснив, відповів на запитання, дякую.
Зінаїда 29 Март 2024
Цього лікаря знаємо уже дуже давно. Консультацію отримали дуже професійну, лікар нам допоміг з усім розібратися та надав усі необхідні рекомендації. Дуже відповідально, як завжди поставився до нашої ситуації. Ми дуже задоволені роботою цього фахівця.
Направлено в клинику
Олена 23 Февраль 2024
Я не можу лікаря оцінити як спеціаліст, але мені, як пацієнту, не сподобався прийом. Прийом тривав десять хвилин, лікар призначив здати аналізи і прислати результати на вайбер. На консультації я змогла тільки розказати як я себе почуваю і все. Ну що це за консультація? Я вважаю, що такий прийом не стоїть цих коштів.
1 2 3

Все врачи Харьков