Харків

Сторінка 3: Ендокринологи в Харкові

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог Силіна Наталія Костянтинівна на Doc.ua
Лікар є асистентом кафедри акушерства і гінекології. Пріоритетні напрямки роботи - планування і супровід вагітності. Крім цього лікар займається діагностикою та лікуванням патології шийки матки, ендокринної гінекології, збереженням репродуктивного здоров'я жінки, підказує, як комфортніше пережити період менопаузи і період статевого дозрівання
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Мірошниченко Оксана Сергіївна на Doc.ua
Лікар веде прийом як дієтолог, ендокринолог, дитячий ендокринолог. Використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, керується останніми рекомендаціями Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету та Американської діабетологічної асоціації. Є учасником Клубу ендокринологічних новацій
Espina, медичний центр на Гагаріна
пр-т Гагаріна, 43/2на карті
Слобідськийм. Метробудівників
Лікар Ендокринолог Веселова Галина Миколаївна на Doc.ua
Досвідчений і професійний лікар. Має вищу кваліфікаційну категорію по ендокринології.
Лікар Терапевт, Ендокринолог Кудрявцев Антон Андрійович на Doc.ua
Кудрявцев Антон Андрійович
Доктор спеціалізується на ендокринології та терапії. Займається лікуванням захворювань ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту, дихальної, сечовидільної і серцево-судинної системи, лікує неврологічні порушення
Рішон, медичний центр
вул. Полтавський шлях, 152на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Ендокринолог Процюк Ольга Вікторівна на Doc.ua
Процюк Ольга Вікторівна
Кандидат медичних наук, лікар-ендокринолог вищої лікарської категорії. Займається питаннями лікування цукрового діабету, захворювань щитовидної залози, безпліддя та інших ендокринних порушень.
4.7
Лікар Ендокринолог Шапарь  Олена  Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна лікар ендокринолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань таких, як: цукровий діабет, захворювання щитовидної залози, ожиріння, ендокринне безпліддя, нецукровий діабет, захворювання наднирників, гіпоталамічний синдром. Регулярно проходить курси з самоосвіти, бере участь в самітах.
4.7
Лікар Ендокринолог Рябушенко Олена Романівна на Doc.ua
Олена Романівна є експертом в лікуванні патології щитовидної залози і цукрового діабету, проводить ефективне лікування гормональних розладів. Постійний учасник міжнародних конференцій з ендокринології, володіє сучасними методами діагностики
4.3
Лікар Ендокринолог Потапенко Ганна Василівна на Doc.ua
Лікар, Анна Василівна, проводить лікування цукрового діабету, гіпотиреозу, тиреотоксикозу, тиреоїдитів, дифузного нетоксичного зобу, надниркової недостатності, ожиріння і ін.
Лікар Ендокринолог Романова Ірина Петрівна на Doc.ua
Романова Ірина Петрівна
Ірина Петрівна – ендокринолог із вищою категорією, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні цукрового діабету 1 та 2 типу, цукрового діабету при вагітності, тиреоїдитів, тиреотоксикозі, гіпотиріозі. Також лікар призначає лікування при хворобах гіпоталамо-гіпофізарної системи, патологічних станах щитовидної залози при вагітності, нецукровому діабеті, ожирінні. Призначає терапію при пангіпопітуітаризмі, синдромі гіперпролактинемії, хворобах надниркових залоз, хронічній наднирковій недостатності
Медичний центр «Safari Health»
пр. Московський 51ана карті
Київськийм. Університет
Лікар Ендокринолог Юдченко Ольга Іванівна на Doc.ua
Лікар ендокринолог дитячий вищої категорії, проводить лікування таких захворювань, як ожиріння, ендокринні порушення у плода та новонародженого, тиреоїдит, нетоксичний зоб і ін. Займається оцінкою результатів гормональних показників, УЗ-діагностики, пункційної біопсії.
Екомед
ул. Бакулина, 4, 3-й этажна карті
Шевченківськийм. Наукова
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew