Харків

Сторінка 3: Дерматовенерологи Харкова

Лікар Дерматовенеролог Лукаш Валентин Володимирович на Doc.ua
Дерматовенеролог, займається лікування шкірних захворювань і статевих інфекцій. Вибір схеми лікування з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта і сумісності ліків.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Бєльська Олена Олександрівна на Doc.ua
Дерматолог, професійна область інтересів якого включає лікування псоріазу, піодермії, червоного плоского, оперізувального, рожевого лишаю. Видаляє утворення у вигляді бородавок, вугрів, папілом.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Ігнатенко Наталя Анатоліївна на Doc.ua
Наталія Анатоліївна лікар дерматовенеролог, дерматолог. Проводить діагностику і лікування шкірних захворювань, грибкових, хвороб, що передаються статевим шляхом, терапію шкірних патологій запального, інфекційного, алергічного та іншого характеру.
Лікар Дерматовенеролог Пилюгін Сергій Васильович на Doc.ua
Дерматовенеролог. Успішно працює в таких напрямках: лікування шкірних захворювань із застосуванням методу гомеопатії (гомеомезотерапія), лікування захворювань, які передаються статевим шляхом, в т.ч. персистуючих (недоліковані), видалення новоутворень шкіри і слизових статевих органів (родимки, папіломи, кондиломи) і ін.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Хаславська Інна Іванівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог першої категорії. Здійснює видалення родимок, бородавок методом коагуляції, кріодеструкції, мезотерапію, біоревіталізацію, контурну пластику, лікування хронічних шкірних захворювань і вірусних хвороб шкіри. Приймає як дорослих пацієнтів, так і дітей
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Кулік Ганна Олександрівна на Doc.ua
4.7
Ганна Олександрівна майже 12 років допомагає своїм пацієнтам мати чисту, доглянуту, але найголовніше - здорову шкіру та постійно відточує свій рівень знань та вмінь, проходячи курси з підвищення кваліфікації. Також лікарка активно займається науковою діяльністю, має безліч наукових статей та публікацій: 2023 рік Актуальні проблеми інфекційної дерматології; 2022 Інфекції шкіри,хронічні дерматози,та інфекції,що передаються статевим шляхом; 2021 17 Київські дерматологічні дні; 2021 Життя без алергії Україна Next, 2021 Інноваційні підходи до специфічної діагностики та імунотерапії алергічних захворювань, 2022 Анафілаксія, 2022 De vita клінічні випадки.Практикум.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Оганесян Каріне Едуардівна на Doc.ua
4.6
Лікар-дерматовенеролог, в процесі регулярного підвищення кваліфікації лікаря присвоєно вищу категорію, область професійного інтересу лікаря - спектрально-пульсова діагностика захворювань шкіри, радіохвильове лікування доброякісних шкірних новоутворень (родимки, папіломи).
Лікар Дерматовенеролог Мошна Марія Іванівна на Doc.ua
4.0
Лікар діагностує і лікує інфекції, що передаються статевим шляхом (уреаплазми, мікоплазми, хламідії і ін.) І поширені шкірні захворювання (вугрі, псоріаз, дерматит та ін.). Виявляє доброякісні утворення шкіри і видаляє їх. Консультує пацієнтів з косметологічними проблемами і лікує хвороби волосся і нігтів.
Лікар Дерматовенеролог Дукалова Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Дерматовенеролог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні хвороб урологічного, гінекологічного профілів: мікоплазмозу, кандидозу, уреаплазмозу, генітального герпесу, псоріазу, бактеріального уретриту, гонореї, трихомоніазу, ВІЛ-інфекції, сифілісу, хламідіозу, м'якого шанкра і ін.
Лікар Дерматовенеролог Воробйова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Дерматовенеролог вищої категорії, в область професійної діяльності входить лікування грибка шкіри, герпесу, сифілісу, гонореї, піодермії, дерматиту (атопічного, себорейного, пеленочного) і ін.
chevron_left 3 4
Показати ще 5 Лікаріautorenew