Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Трихолог Пономарьов Тимур Євгенійович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Пономарьов Тимур Євгенійович

Лікар вищої категорії
21 років досвіду
Дорослі
Діти
Дитячий і дорослий дерматовенеролог, лікар з вищою кваліфікаційною категорією, область професійного інтересу - трихологія, дерматоонкологія, дерматологія, венерологія, косметологія. Лікар володіє методами дерматоскопії, тріхоскопіі, електрокоагуляції і кріодеструкції.
Аврора ВРТ німецько-український медичний центр
Повторна консультація - 350 грн.
пер. Фестивальный, 5на карті
Індустріальний
Оксфорд Медікал Дніпро на Калиновій
ул. Калиновая, 1на карті
Індустріальний
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 19 Жовтень Ср 20 Жовтень Чт 21 Жовтень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
353 Відгуки
Ганна 06 Жовтень 2021
Врач приятный, все рассказал, все четко и понятно. Я довольна рекомендациями доктора и приемом
Анна 30 Липень 2021
Лікар дуже уважний. Зробив процедуру дуже швидко та безболісно.
Алексей 17 Червень 2021
Всем доволен, все понравилось!
Анна 09 Червень 2021
Доктор приятный, внимательный, ответил на все мои вопросы. Консультация понравилась, остались только приятные вречатления!
Аноним 07 Червень 2021
Лікар протягом консультації сидів без маски, не призначив діагностику, одразу почав з лікування. Консультація не сподобалась!
Елена 13 Квітень 2021
Все было четко, ясно. Понравилось, что за пятнадцать минут мы решили проблему, которая беспокоила меня уже больше полугода. Уход за кожей был назначен
Грищенко Анна Александровна 19 Червень 2021
Дважды была на приёме , диагнозы были поставлены наугад , и оба раза неверные . Упущено много времени , пила таблетки которые не подходят и абсолютно бесполезны . Не теряйте впустую время и деньги , обратитесь действительно к специалисту .
Наталья 01 Квітень 2021
Все четко и профессионально!
Наталья 06 Березень 2021
Доктор внимательный, грамотный, конкретный, приятный. Я совершено довольна визитом к нему
Ксения 15 Лютий 2021
Доктор поставил диагноз, назначил лечение, мы довольны.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Лікарі поблизу