Дніпро

Сторінка 2: Трихологи в Дніпрі

Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог Нороха Ігор Іванович на Doc.ua
Ігор Іванович Нороха є досвідченим фахівцем по дерматовенерології, він веде медичну практику понад 30 років. Доктор Нороха спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають шкірні покриви, її придатки (волосся, нігті)
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Нефедова Тетяна Миколаївна  на Doc.ua
Тетяна Миколаївна лікар дерматовенеролог, трихолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань: екземи, псоріазу, себореї, вугревой хвороби, демодекозу, інфекційних, грибкових, вірусних захворювань шкіри і слизових оболонок.
Лікар Косметолог, Трихолог Юдицька Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Лікар консультує як трихолог і косметолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань волосся і шкіри голови. Володіє навичками проведення косметологічних процедур: (мезотерапія, карбоксітерапіі, кріотерапія і ін.)
Центр естетичної медицини Санте
Консультація дерматолога – 500 грн. Консультація трихолога – 600 грн. Консультація комплексна – 650 грн. Повторна консультація – 500 грн.
Вулиця Барикадна, 1на карті
Шевченківський
Лікар Косметолог, Трихолог Блажко Марина Дмитрівна на Doc.ua
Марина Дмитрівна працює в області лікування шкірних і волосяних покривів. Допомагає при вугровій висипці, акне, демодекоз, лишаї та інших захворюваннях.
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Реабілітолог, Психолог Моренко Катерина Степанівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології, трихології, реабілітології і психології. Проводить встановлення діагнозу, на підставі проведених досліджень; розробку індивідуальної схеми лікування; діагностичні процедури; візуальний огляд волосся; призначення відповідного лікування
Лікар Сімейний лікар, Трихолог Шинкар Ганна Петрівна на Doc.ua
Анна Петрівна як сімейний лікар проводить діагностику і терапію порушень в роботі серцево-судинної, травної, сечовидільної, дихальної систем. Як трихолог лікар спеціалізується на діагностиці захворювань волосся і шкіри голови, проводить озонотерапію і мезотерапію. Лікує захворювання пов'язані з облисінням, себорею, себорейним дерматитом.
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Магдич Ганна Максимівна на Doc.ua
1рік досвіду
Спеціаліст веде консультативний прийом пацієнтів, проводить процедуру трихоскопії. Спеціалізується на мезотерапії волосистої частини голови, плазмотерапії, лікування проблем трихологічного профілю. Персоналізовано підбирає косметичні засоби для лікування волосистої частини голови і відновлення структури волосся
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Салей Олена Анатоліївна на Doc.ua
Салей Олена Анатоліївна
Олена Анатоліївна - кандидат медичних наук, спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих і хронічних захворювань шкіри і її похідних (нігтів і волосся). Веде прийом як трихолог і дерматовенеролог
Лікар Дієтолог, Трихолог, Дерматолог Снаговська Яна Олександрівна на Doc.ua
Яна Олександрівна проводить консультації в якості трихолога, дерматолога і дієтолога. Проводить різні процедури: мезотерапію, плазмоліфтинг і дарсонваль волосистої частини шкіри голови, трихосканування, ферментний пілінг, ліполітичну мезотерапію, карбоксітерапію, біоревіталізацію, пілінг інтимних зон
Лікар Трихолог Ващук Каріна Анатоліївна на Doc.ua
Карина Анатоліївна проводить діагностику і лікування алопеції, акне і шкірних захворювань. Виконує процедуру мезотерапії і плазмотерапіі
chevron_left 2 3
Показати ще 7 Лікаріautorenew