Дніпро

Сторінка 3: Трихологи в Дніпрі

Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Левченко Тамара Володимирівна на Doc.ua
Дерматолог, дерматовенеролог, трихолог, володіє терапевтичними, лабораторними, ін'єкційними і фізіотерапевтичними методиками, які застосовуються в косметології і дерматології. Проводить лікування захворювань нігтів, волосся, шкіри, а також корекцію вікових змін шкіри.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог Бойко Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології і дитячій дерматології. Дитячий трихолог. Проводить дерматоскопію, кріодеструкцію, радіохвильову хірургію, мезотерапію, видалення новоутворень шкіри. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, демодекс, герпес, себорея, вітіліго, екзема
Лікар Дерматоонколог, Дерматовенеролог, Трихолог, Дерматолог Гаценко  Віктор Сергійович на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних шкірних захворювань, включаючи доброякісні та злоякісні новоутворення. Здійснює консультативний прийом, виконує дерматоскопію, панч біопсію. Якісно видаляє новоутворення шкіри, проводить ефективне консервативне лікування дерматологічних захворювань. Регулярно підвищує рівень знань на міжнародних конгресах і конференціях дерматовенерологів
4.6
Лікар Трихолог Сивко Дана Андріївна на Doc.ua
Трихолог, проводить усунення таких проблем, як лупа, сухість волосся, випадіння волосся.
Кристал
вул. Троїцька, 37на карті
Шевченківський
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Растєгаєва Анастасія Вадимівна на Doc.ua
У 2020 році закінчила ДДМА за спеціальністю “Лікарська справа” та була зачислена на інтернатуру за спеціальністю “Дерматовенерологія”. З лютого 2022 року веду прийом в МЦ «НАОМІ» як лікар дерматовенеролог та косметолог. Полюбляю поглиблювати свої знання та постійно відвідую семінари та лекції з дерматології та косметології.
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог Прохоренко Аліна Олександрівна на Doc.ua
Аліна Олександрівна проводить діагностику і лікування алопеції, акне і шкірних захворювання