Дніпро
Медичний центр «НАОМІ» на Малиновського

Медичний центр «НАОМІ» на Малиновського

4.1
add_box Гінекологія Дерматологія Косметологія Трихологія УЗ-діагностика Лабораторна діагностика
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «НАОМІ» піклується про здоров’я та красу кожного. Штат висококваліфікованих спеціалістів з вищою та середньою медичною освітою. Прийом ведуть лікарі вищої категорії такі як: дерматологи, акушер-гінекологи, сімейний лікар, лікарі-косметологи, косметологи-естетисти, лікарі УЗД.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00
вул. Маршала Малиновського, 6на карті
Амур-Нижньодніпровський
4.1

Слоган нашого центру: «Краса має бути здоровою!».

Місія нашої компанії: поєднання гарного сервісу та бездоганної якості медичних послуг.

Медичний центр «NAOMI» - це сучасна медична клініка, основними напрямками діяльності котрої є: гінекологія, УЗД, дерматологія, дерматокосметологія, трихологія, косметологія, лікарська косметологія (ін’єкційні методики такі як контурна пластика, ботокс, мезотерапія), лазерна медицина в гінекології, дерматології та косметології, лабораторна діагностика з партнерами Сінево, CSD, Dila, лазерна епіляція.

Медичний центр NAOMI володіє сучасним обладнанням та використовує передові методи діагностики та лікування. Весь медичний персонал клініки - кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи. Також клініка пропонує онлайн-консультації з лікарем, що значно зручно у сучасному світі. Крім того, Медичний центр «NAOMI» забезпечує комфортні умови перебування для пацієнтів, має затишний приймальний пункт та сучасний інтер'єр. Загалом, Медичний центр «NAOMI» - це досвідчена медична установа, яка забезпечує високу якість медичного обслуговування для своїх пацієнтів.

Тетяна 20 Квітень 2024
 Лікар був без бейджика, клініка зробила заміну лікаря на іншого. Ніякої консультації мамолога майже не було, УЗД зробили за три хвилини, лікар сказала що потрібно звернутися до іншого лікаря, а саме до хірурга-мамолога. За шість хвилин консультації ми заплатили як за повну консультацію. Ми дуже незадоволені.
Відповідь клініки 24 Квітень 2024
Дякуємо Тетяно, за Ваш зворотній зв'язок. Вам була проведена консультація лікарем гінекологом-мамологом. Лікар зібрав анамнез, візуально оглянув і виконав пальпацію молочних залоз, зону пахв та регіонарних лімфатичних вузлів. Вислухала і відповіла на всі Ваші питання. Ви були згодні на виконання УЗД молочних залоз, для підтвердження підозр лікаря з приводу діагнозу. Після виконаного УЗД Вас було перенаправлено до хірургічного відділення, тому що хірургічні втручання не виконуються в нашому центрі. Сподіваємося, що Вам вдалося вирішити всі питання стосовно Вашого здоров'я.
Руслана 25 Лютий 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці.
Філії мережі
Все клініки