Дніпро

Сторінка 4: Терапевти в Дніпрі

Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт Сазонова Таїсія Володимирівна на Doc.ua
Лікар терапевт вищої категорії, з індивідуальним підходом до кожного пацієнта і великим стажем роботи - майже 50 років. Таїсія Володимирівна володіє двома сертифікатами з біологічної медицини, проводить консультативний прийом, діагностику та лікування широкого спектру захворювань в області терапії, гастроентерології та кардіології.
Лікар Терапевт Орел  Ілона  В'ячеславівна на Doc.ua
Ілона В'ячеславівна лікар терапевт вищої категорії. Проводить діагностику і лікування органів дихання, органів травлення, захворювань серцево-судинної системи, сечовидільної системи. Бере участь в медичних симпозіумах, конгресах, тренінгах, конференціях.
Лікар Терапевт Никифоренко Галина Іванівна на Doc.ua
Терапевт першої категорії. Займається комплексним обстеженням, направленням пацієнтів до вузькоспеціалізованих лікарів. Лікує респіраторно-вірусні, простудні, запальні хвороби без ускладнень.
Лікар Терапевт Бучарський Олександр Валерійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці патологій серцево-судинної, травної та сечовидільної системи, дихальних органів. Проводить первинний огляд, дає оцінку додаткових методів обстеження
Лікар Психолог, Терапевт Душейко Неля Нодаріївна на Doc.ua
Лікар-психолог, аналітично орієнтований терапевт, сімейний консультант. Область професійних інтересів зосереджена на депресивних станах, ігровій залежності, сімейних проблемах і психосоматичних захворюваннях.
Лікар Дієтолог, Терапевт Пікалова Тетяна Станіславівна на Doc.ua
Лікар-дієтолог, працює за такими напрямками як лікування ожиріння, нормалізація мікроелементного балансу, розробка дієтичного харчування при різних захворюваннях.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Паранько Олексій Сергійович на Doc.ua
Спеціаліст терапевтичного профілю з багаторічним досвідом роботи в Німеччині та Південній-Африці. Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням самих різних гострих і хронічних захворювань. Надає допомогу в правильному трактуванні аналізів і висновків. Дає рекомендації щодо щеплень, профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань, психологічна підтримка, консультація по веденню оптимального способу життя для збереження здоров'я і довголіття. Працює з пацієнтами різного віку.
Лікар Гомеопат, Терапевт Кононенко Ольга Генрихівна на Doc.ua
Ольга Генріхівна - лікар-терапевт, який володіє методом класичної гомеопатії. Спеціалізується на гомеопатичному лікування гострих і хронічних захворювань: хвороб лор-органів, дихальної, травної систем, печінки, сечостатевої сфери, серцево-судинних, неврологічних захворювань, захворювання шкіри, хвороб обміну речовин, ендокринних розладів, гіпоіммунних станів, алергічних захворювань.
Лікар Терапевт Кокоріна Людмила Євгеніївна на Doc.ua
Лікар вищої категорії займається лікуванням хвороб терапевтичного профілю в гострій і хронічній формах: хвороб в області пульмонології, кардіології, нефрології, гастроентерології та гематології. Зокрема, допомагає при грипі, бронхіті, пневмонії, краснухи, кору, ГРВІ, ангіні, свинці і т. Д.
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Печко Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Володіючи високою кваліфікацією і величезним досвідом роботи, Вікторія Миколаївна спеціалізується на лікуванні захворювань різного характеру, таких як: ішемічна хвороба серця, гастрит, риніт, ГРВІ, остеохондроз, і ін. Серед послуг, що надаються також - ультразвукові дослідження
chevron_left 4
Показати ще 7 Лікаріautorenew
5 chevron_right