Дніпро

Сторінка 3: Терапевти в Дніпрі

Сьогодні, 4 Липня
Лікар Терапевт Камінська Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна займається лікуванням серцево-судинної та сечовидільної системи, дихальних органів. Діагностує широкий спектр інших поширених захворювань і при необхідності направляє на додаткові види обстеження. Проводить огляд пацієнта і консультує з приводу тих чи інших питань, що стосуються здоров'я
JMC (ДжіЕмСі)
Онлайн консультація з 8: 00-20: 00 - 350 грн; з 20: 00-08: 00 - 500 грн. Ведення пацієнтів з COVID-19 лікарем-терапевтом 3600 грн. Онлайн консультація терапевта пацієнтів з COVID-19 – 350 грн
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Терапевт Борисова Юлія Василівна на Doc.ua
Займається лікуванням і профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту у дорослих. Є експертом у лікуванні всіляких патологій слизової шлунка, функціональних розладів кишечника, рефлюксної хвороби, патологій печінки і жовчного міхура різного генезу, харчових розладів
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Яновська Ірина Яківна на Doc.ua
Лікар загальної практики спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю, проводить консультування пацієнтів з проблемами за частиною гастроентерології - з виразковою хворобою шлунка, гострими та хронічними холециститами і панкреатитами, а також кулькулезним холециститом і гастроезофагеальною рефлюксною хворобою (ГЕРХ)
Здорова родина
пр. Пушкіна, 42 бна карті
Лікар Масажист, Терапевт Джуліо Дані Нуке Мполо на Doc.ua
Лікар спеціалізується на масажній терапії. Проводить масаж голови, спини, живота, стоп, грудної клітки. Призначає і розшифровує діагностичні дослідження. Спілкується французькою, англійською, російською та німецькою мовами.
TAL-MEDICAL центр медичної допомоги дорослим та дітям
вул. Святослава Хороброго, 12 (БЦ Цитадель, 2 поверх, офіс 207)на карті
Шевченківський
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Сулима Василь Васильович на Doc.ua
Сулима Василь Васильович
Василь Васильович є експертом в лікуванні всіляких патологій слизової шлунка, функціональних розладів кишечника, рефлюксной хвороби, патологій печінки і жовчного міхура різного генезу, харчових розладів і ін.
Медичний центр «Ала атлантіс»
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Виклик додому
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець, Сімейний лікар Крижанівська Надія Корнелієвна на Doc.ua
Лікар кардіолог, терапевт (вища категорія), УЗД-фахівець, кандидат медичних наук, спеціалізація якого - лікування хвороб терапевтичного і кардіологічного профілів, кардіореабілітація. Працює з пацієнтами, які потребують зниження маси тіла, а також корекції способу життя.
Клініка персональної медицини
вул. Гусенка, 17на карті
Соборний
Лікар Кардіолог, Терапевт Кузнецова Марина Андріївна на Doc.ua
Кузнецова Марина Андріївна
Займається веденням пацієнтів із серцево-судинною патологією: гіпертонічна, ішемічна хвороба серця, різні порушення ритму та інші. Огляд та вивчення анамнезу ЕКГ (електрокардіографія), призначення лікування за даними Ехо-серця та Холтер. Діагностика та ведення пацієнтів з постковидним синдромом.
JMC Медичний центр (Лівобережний філіал)
вул. Генерала Захарченко 10 на карті
Індустріальний
Лікар Ендокринолог, Терапевт Рокутова Марія Кяміліївна на Doc.ua
Рокутова Марія Кяміліївна
Лікар лікує захворювання ендокринної системи, серцево-судинної системи, легенів, шлунково-кишкового тракту, нирок, суглобів, постковідний синдром, Проводить програми по зниженню ваги, антиейджингову терапію
TAL-MEDICAL центр медичної допомоги дорослим та дітям
Виїзд додому до клієнта (Правий берег - 1000 грн. + проїзд; лівий берег за домовленістю). Веде прийом: понеділок з 13:00 до 16:00; четверг з 9:20 - 12:00 Дитяча консультація – 400 грн
вул. Святослава Хороброго, 12 (БЦ Цитадель, 2 поверх, офіс 207)на карті
Шевченківський
Виклик додому
Лікар Терапевт, Гастроентеролог, Кардіолог Сазонова Таїсія Володимирівна на Doc.ua
Лікар терапевт вищої категорії, з індивідуальним підходом до кожного пацієнта і великим стажем роботи - майже 50 років. Таїсія Володимирівна володіє двома сертифікатами з біологічної медицини, проводить консультативний прийом, діагностику та лікування широкого спектру захворювань в області терапії, гастроентерології та кардіології.
Ваш доктор
повторная консультация — 150 грн.
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Терапевт Орел  Ілона  В'ячеславівна на Doc.ua
Ілона В'ячеславівна лікар терапевт вищої категорії. Проводить діагностику і лікування органів дихання, органів травлення, захворювань серцево-судинної системи, сечовидільної системи. Бере участь в медичних симпозіумах, конгресах, тренінгах, конференціях.
Invitro (Інвітро)
Повторний прийом (протягом місяця) 250 грн. Графік прийому: понеділок-п'ятниця
пр. О. Поля, 1/9на карті
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right