Дніпро

Сторінка 3: Терапевти в Дніпрі

Лікар Кардіолог, Терапевт Нежива Ніна Ігорівна на Doc.ua
Ніна Ігорівна проводить лікування захворювань серцево-судинної системи і реабілітацію пацієнтів після перенесених інфарктів міокарда.
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Яновська Ірина Яківна на Doc.ua
Лікар загальної практики спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю, проводить консультування пацієнтів з проблемами за частиною гастроентерології - з виразковою хворобою шлунка, гострими та хронічними холециститами і панкреатитами, а також кулькулезним холециститом і гастроезофагеальною рефлюксною хворобою (ГЕРХ)
Здорова родина
пр. Пушкіна, 42 бна карті
Центральний
Лікар Терапевт, Кардіолог Полюхович Ірина Артемівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, кардіолог. Спеціалізується на лікуванні гіпертонічної хвороби, порушеннях серцевого ритму, ішемічної хвороби серця, атеросклерозі, хронічній серцевій недостатності, негативних наслідках COVID-19.
Лікар Педіатр, Терапевт Шистопал Тетяна Петрівна на Doc.ua
Заслужений лікар України, проводить діагностику, лікування і профілактику хвороб у дітей всіх вікових груп (бронхіальної астми, гастриту, жовтяниці, епідидиміту, грипу, бронхіту, пневмонії та ін.). Веде медичний нагляд за часто хворіючими дітьми. Готує маленьких пацієнтів до дитячого садку і школи.
1.2
Лікар УЗД-фахівець, Терапевт Какубава Лариса Олексіївна на Doc.ua
Лікар-терапевт вищої категорії виробляє комплексний аналіз здоров'я пацієнта на підставі його фізичних, соціальних і психологічних особливостей. Здійснює підбір оптимального лікування і контроль за його здійсненням. Крім того, доктор є фахівцем ультразвукової діагностики
Лікар Терапевт Акімов  Володимир  Володимирович на Doc.ua
Володимир Володимирович лікар терапевт, вищої категорії, нагороджений почесною грамотою МОЗ. Проводить діагностику і лікування захворювань дихальної, серцево-судинної, травної систем, інфекційних захворювань та ін.
Лікар Ендокринолог, Терапевт, УЗД-фахівець Беспята Ольга Павлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні ендокринних захворювань: ожиріння, цукрового діабету, інсулінорезистентності, патології щитоподібної та паращитовидних залоз, наднирників, гіперпролактінемії, полікістозу яєчників, гінекомастії
Лікар Терапевт Решетняк Олена Володимірівна на Doc.ua
Лікар-терапевт має стаж більше 15 років. Проводить огляд пацієнтів, розшифровку аналізів, призначає лікування. Веде пацієнтів, які мають захворювання серця, захворювання травної системи, хронічні хвороби та ін.
Лікар Кардіолог, Терапевт Чернікова Інна Сергіївна на Doc.ua
Інна Сергіївна - лікар загальної практики, здійснює амбулаторний прийом, проводить комплекс профілактичних, лікувально-діагностичних і реабілітаційних заходів. Проводить огляд і оцінює дані фізичного дослідження пацієнта, становить план лабораторного, інструментального обстеження, інтерпретує результати лабораторних аналізів, проводить електрокардіографію
Лікар Ендокринолог, Терапевт Рокутова Марія Кяміліївна на Doc.ua
Рокутова Марія Кяміліївна
Лікар лікує захворювання ендокринної системи, серцево-судинної системи, легенів, шлунково-кишкового тракту, нирок, суглобів, постковідний синдром, Проводить програми по зниженню ваги, антиейджингову терапію
TAL-MEDICAL центр медичної допомоги дорослим та дітям
Виїзд додому до клієнта (Правий берег - 1000 грн. + проїзд; лівий берег за домовленістю). Веде прийом: понеділок з 13:00 до 16:00; четверг з 9:20 - 12:00 Дитяча консультація – 400 грн
вул. Святослава Хороброго, 12 (БЦ Цитадель, 2 поверх, офіс 207)на карті
Шевченківський
Виклик додому
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right