Дніпро

Сторінка 2: Онкологи в Дніпрі

Лікар Онколог, Хірург, Мамолог Приходько Сергій Андрійович на Doc.ua
Кваліфікований онкохірург, спеціалізується на діагностуванні та лікуванні онкології різної локалізації. Здійснює хірургію гострих і хронічних патологій, лікування онкопроцесу спинного, головного і кісткового мозку, лімфатичної системи, грудної порожнини, раку шкіри, пухлин центральної нервової системи, доброякісних утворень.
DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих
Повторна консультація – 550 грн
пр. Гагаріна, 99Дна карті
Шевченківський
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
чт 02  трав.пт 03  трав.сб 04  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Мамолог, Онколог Кутова Юлія Вікторівна на Doc.ua
Онкохірург, мамолог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, пріоритетний напрямок роботи - рання діагностика і терапія патології грудної залози, оперативне лікування пухлин шкіри і видалення доброякісних новоутворень.
Лікар Онколог, Мамолог Ткачук Олександр Геннадійович на Doc.ua
Онколог, мамолог вищої категорії, пріоритетний напрямок роботи - консервативне лікування передпухлинної патології та злоякісних новоутворень молочних залоз, а також проведення ультразвукової діагностики
Лікар Мамолог, Онколог Азатян Сергій Костянтинович на Doc.ua
Головний лікар-мамолог Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради, завідувач відділенням диспансеру в міському онкоцентрі м.Дніпропетровська, лікар вищої лікарської категорії, область професійної діяльності - діагностика і лікування запальних, ендокринних, передракових і ракових захворювань молочної залози.
Лікар Проктолог, Хірург, Онколог Палюра Павло Володимирович на Doc.ua
Хірург-проктолог, професійна спеціалізація лікаря - консервативна терапія і мініінвазивне хірургічне лікування хронічного комбінованого геморою, гострих і хронічних анальних тріщин, проктиту та інших патологій, запальної або будь-який інший етіології, прямої кишки.
Лікар Онколог, Уролог Слюсарєв Владислав Миколайович на Doc.ua
Владислав Миколайович - доктор першої категорії, онкоуролог, володіє сучасними методами діагностики, лікування, профілактики та реабілітації пацієнтів із захворюваннями сечостатевої системи
Елласес
проспект Пушкіна, 11, офіс 79на карті
Центральний
Лікар Отоларинголог, Онколог Ковтуненко Олександр Васильович на Doc.ua
Ковтуненко Олександр Васильович
Доктор медичних наук
Олександр Васильович — лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор. Займається лікуванням захворювань в області онкології-отоларингології. До лікаря звертаються з такими захворюваннями як: тонзиліт, гайморит, синусит, фарингіт і т.д. Він є автором наукової роботи «Клініко-морфологічне обгрунтування прогнозування, діагностики та лікування хворих на рак гортані ІІІ-IV стадії» 2010 рік, автором 220 друкованих та електронних статей, 18 винаходів, 1 наукового відкриття
Лікар Хірург, Онколог Баринов Ігор Володимирович на Doc.ua
Доктор Баринов І. В. спеціалізується на малоінвазивній хірургії різних пухлин в печінці і метастазів, зокрема на їх черезкожній високочастотній абляції (руйнуванні) під УЗ-контролем. Авторству Ігоря Володимировича належить близько 30 наукових публікацій і патентні права на 3 винаходи.
До та Після
вул. Короленка, 8на карті
Центральний
Лікар Онколог, Проктолог Сулима Володимир Пилипович на Doc.ua
Сулима Володимир Пилипович
Суліма В.Ф. займається практичною і викладацькою діяльністю, будучи доцентом 1-й хірургічної кафедри ДДМА. Як досвідчений оперуючий проктолог Володимир Пилипович виконує весь спектр хірургічного лікування на прямій та ободовій кишці, задньому проході. Доктор Суліма є автором і співавтором понад 150 публікацій з актуальних проблем проктології.
Лікар Мамолог, Дерматоонколог, Онколог Шапірко Наталія Геннадіївна на Doc.ua
Головний онколог поліклініки дорожньої клінічної лікарні Придніпровської залізниці, лікар-мамолог, професійна спеціалізація - діагностика і видалення шкірних новоутворень (невуси, гемангіоми, папіломи та ін.), Діагностика і лікування передракових патологій молочної залози і раку молочної залози.
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right