Дніпро

Сторінка 3: Онкологи в Дніпрі

Лікар Онколог, Мамолог, Хірург, Пластичний хірург Савенков Олег Юрійович на Doc.ua
Савенков Олег Юрійович - пластичний і реконструктивний хірург, онкохірург-мамолог. Доктор навчався в Дніпропетровській і Запорізькій медичних академіях, підвищував кваліфікацію з онкохірургії і вже 6 років допомагає своїм пацієнтам.
Лікар Онколог, Хірург Дементьєва Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Дитячий хірург і онколог, лікар вищої категорії, професійна спеціалізація - планова, ургентна і гнійна дитяча хірургія, оперативне лікування доброякісних і злоякісних пухлин, сучасні методи видалення новоутворень шкіри судинного і доброякісного характеру.
Лікар Онколог, Хірург Машталер Віталій Євгенович на Doc.ua
Машталер Віталій Євгенович
Кандидат медичних наук. Займається лікуванням доброякісних і передпухлинних захворювань, пухлин шлунково-кишкового тракту, м'яких тканин, молочної залози, реконструктивної хірургією в онкології і лікарською терапією пухлин, а також ендоваскулярної хірургією в онкології.
Акварель, інститут краси
вул. Старокозацька, 25на карті
Соборний
Консультація 1500 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
чт 02  трав.пт 03  трав.сб 04  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Онколог, Уролог, Хірург Пилин Євгеній Вікторович на Doc.ua
Євген Вікторович є досвідченим лікарем-урологом, онкоурологом. Проводить оперативні втручання при наявності новоутворень нирок, сечового міхура, аденомі передміхурової залози. Займається лікуванням пацієнтів з гідронефрозом, варикоцеле і іншими захворюваннями нирок і сечоводів
Лікар Онколог, Гінеколог Любченко Наталія Володимирівна на Doc.ua
21рік досвіду
Наталія Володимирівна - досвідчений лікар, займається лікуванням гінекологічних захворювань. Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворюваннях в області гінекології. Наталія Володимирівна займається проведенням всіх видів онкологічних операцій, хіміотерапії, гістероскопії.
Лікар Мамолог, Онколог, УЗД-фахівець Чудна Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням будь-яких патологій молочних залоз: запальними захворюваннями; травмами молочних залоз; пухлинними і передпухлинними захворюваннями; проводить біопсію молочних залоз під контролем УЗД. Веде пацієнток після спеціального лікування раку молочної залози з диспансерним наглядом і реабілітацією
Лікар Уролог, Онколог Степушкін Сергій Петрович на Doc.ua
Степушкін Сергій Петрович
21рік досвіду
Лікар лікує урологічні захворювання за допомогою хірургічних втручань (лапароскопія, органозберігаюча хірургія нирок і т.д.). Є автором наукової роботи «Особливості цистектомії за життєвими показаннями», 39 друкованих та електронних статей, 1 монографії та 3 винаходів
Медичний центр «Ван клінік»
Повторный прием – 300 грн.
ул. Рабочая, 65на карті
Новокодацький
Лікар Онколог, Хірург Шкарупа Дмитро Глібович на Doc.ua
Лікар є оперуючим, торакальним хірургом-онкологом. Провів сотні успішних операцій на органах грудної порожнини з використанням інноваційних методів лікування. Досконало володіє стандартами діагностики та раннього розпізнавання злоякісних і доброякісних захворювань органів грудної порожнини
Лікар Уролог, Онколог Поліон Микита Юрійович на Doc.ua
Поліон Микита Юрійович
Лікар спеціалізується на онкології та урології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: рак нирки, рак яєчка, пієлонефрит, цистит, простатит, хронічний простатит
Медичний центр «Медікум»
пр-т Дмитра Яворницького, 59на карті
Шевченківський
Виклик додому
Лікар Онколог, Хірург Романенко Олександр Анатолійович на Doc.ua
Романенко Олександр Анатолійович
Кандидат медичних наук, дитячий хірург, також фахівець з дитячої оперативної онкології, лікар першої категорії, член Асоціації дитячих хірургів області, область професійної діяльності - ургентна, гнійна і планова дитяча хірургія.
Здорове поколение на ж / м Тополя
Запорізьке шосе, 38на карті
Шевченківський
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right