Дніпро

Сторінка 3: Офтальмологи в Дніпрі

Лікар Офтальмолог Кошеленко Анастасія Василівна на Doc.ua
Анастасія Василівна спеціалізується на лікуванні офтальмологічних захворювань і патологій. Виконує комп'ютерну діагностику порушень зору і підбір їх корекції. Також дає рекомендації щодо апаратного лікування
Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Осипенко Людмила Юріївна на Doc.ua
Людмила Юріївна офтальмолог, офтальмохірург, має вищу лікарську категорію. Спеціалізується на ретинології та наданні офтальмологічних послуг дітям та підліткам, проводить консультації і діагностику.
Лікар Офтальмолог Леонтьєва Анжеліка Володимирівна на Doc.ua
4.6
Лікар офтальмолог I категорії, більше 15 років займається лікуванням і профілактикою захворювань очей: короткозорості, далекозорості, глаукоми, катаракти, ячменю, блефарити, кератиту, астигматизму, амбліопії, кон'юнктивіту та ін.
Лікар Офтальмолог, Хірург Новосадський Дмитро Анатолійович на Doc.ua
4.6
Лікар другої категорії
Дмитро Анатолійович спеціалізується на діагностиці, рефракційної хірургії захворювань зорового органу. Володіє лазерними методами лікування сітківки, в тому числі при цукровому діабеті, а також флуоресцентною ангіографією. Має досвід роботи в Ексімер-лазерної корекції більше 10-ти років.
Лікар Офтальмолог Сергійченко Оксана Олександрівна на Doc.ua
4.3
Займається діагностуванням і консультуванням пацієнтів, веде офтальмологічний прийом. Здійснює безліч різних діагностичних досліджень (біомікроскопію, периметрію, тонометри та ін.).
Лікар Офтальмолог Багмет Антоніна Григорівна на Doc.ua
Офтальмолог-консультант, займається лікуванням патологій окорухового апарату, катаракти, глаукоми, блефарити, далекозорості, кон'юнктивіту, короткозорості, астигматизму, дальтонізму, кератиту, анизометропии та інших хвороб органу зору.
Лікар Офтальмолог, Хірург Мольнер Олександр Олександрович на Doc.ua
Олександр Олександрович - головний лікар клініки «Оптімед». Спеціалізується на рефракційній та порожнинній хірургії. Проводить ряд діагностичних досліджень з виявлення захворювань очей, комплексне лікування, в тому числі факоемульсифікацію катаракти.
Лікар Офтальмолог Савченко Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Лікар офтальмолог, має вищу категорію. Працює в галузі профілактики, діагностики та лікування проблем із зором у пацієнтів. У сферу її діяльності входить "боротьба" з такими захворюваннями: кон'юнктивіт, блефарит, кератит, увеїт, відшарування і розриви сітківки та ін.
Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Іщенко  Владислав  Анатолійович на Doc.ua
Владислав Анатолійович – кандидат медичних наук, лікар офтальмохірург, лазерний хірург вищої категорії. Спеціалізується на , діагностиці та лікуванні захворювань переднього відрізка ока, в т.ч., кератитів, увеїтів різної етіології. Здійснює діагностику катаракти, патології сітківки на тлі загальносоматичних захворювань. Виконує парабульбарні та субкон'юнктивальні ін'єкції, зондування та промивання слізних каналів у дорослих та ін. Лікарські маніпуляції. Також лікар проводить хірургічні втручання.
Лікар Офтальмолог Мошура Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Вікторія Володимирівна спеціалізується на діагностуванні, терапії захворювань органу зору. Володіє методиками плеоптичного, ортоптичного лікування дітей з різною патологією очей, успішно застосовуються в офтальмологічній клініці «Оптімед».
chevron_left 3 4
Показати ще 1 Лікаріautorenew