Дніпро

Сторінка 2: Офтальмологи в Дніпрі

Лікар Офтальмолог Степанова Оксана Олексіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Оксана Олексіївна веде приватну практику як досвідчений лікар-офтальмолог. Приймає дітей з патологіями органів зору. Проводить комплексну діагностику, консервативне і апаратне лікування кератиту, блефариту, міопії, гіперметропії, косоокості і ін. захворювань. Займається підбором окулярів і контактних лінз.
Лікар Офтальмолог Сивьонок Ксенія Сергіївна на Doc.ua
Ксенія Сергіївна Сивенок є досвідченим фахівцем з підбору астигматичних, мультифокальних лінз для корекції зору. Доктор Сивенок також підбирає прогресивні оптичні лінзи від виробників Nikon, Rodenstock, Seiko.
Лікар Офтальмолог Селедцова  Тетяна  Валеріївна на Doc.ua
Тетяна Валеріївна - лікар офтальмолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікування захворювань офтальмологічного профілю. Проводить первинне обстеження з консультативним висновком лікаря для дорослих. Також Тетяна Валеріївна проводить оперативне лікування катаракти, глаукоми, косоокості, доброякісних новоутворень на повіках (ксантелазм, халязіон, перігій) та інше.
Лікар Офтальмолог Трифонова Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар офтальмолог вищої категорії, який спеціалізується на профілактиці та діагностиці проблем із зором у дітей і дорослих. Займає посаду консультанта відділення патології новонароджених (недоношених дітей).
Лікар Офтальмолог Мозальова Оксана Михайлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Оксана Михайлівна Мозалева має по офтальмології другу категорію. Доктор Мозалева займається індивідуальним підбором лінз (м'яких, для очкової корекції). Оксана Михайлівна є активним учасником профільних конференцій, з'їздів.
Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Єрошенко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Спеціалізується на ретинології, проводить діагностику, консультування пацієнтів, призначає лікування. Займається лікуванням хвороб внутрішньої оболонки ока: увеїту, дистрофії сітківки, макулярної дегенерації сітківки та інших.
Лікар Офтальмолог Гарькава Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Дитячий офтальмолог, кандидат медичних наук, який спеціалізується на проведенні візіометріі і офтальмоскопії, а також лікуванні таких захворювань, як ячмінь, блефарит, кератит, катаракта, далекозорість, короткозорість і ін.
Лікар Офтальмолог, Пульмонолог, Фтизіатр Кухар Родіон Олегович на Doc.ua
Родіон Олегович - спеціалізується на пульмонології, фтизіатрії та офтальмології.
Лікар Офтальмолог Повещенко  Юлія  Леонідівна на Doc.ua
Юлія Леонідівна - лікар офтальмолог-глаукоматолог, кандидат медичних наук. Автор та співавтор наукових праць та винаходів. Займається проблемами підвищеного внутрішньоочного тиску, спеціалізується на різних методах діагностики та лікування хронічної патології очей - глаукоми.
Лікар Офтальмолог Нагірна Юлія Володимирівна на Doc.ua
Юлія Володимирівна Нагорна спеціалізується на підборі лінз (прогресивних), а також підборі будь-яких видів контактних (м'яких) лінз. Лікар Нагірна Ю. В. веде медичну практику понад 10 років.
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew