Дніпро

Хірурги-офтальмологи Дніпра

Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Єрошенко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Спеціалізується на ретинології, проводить діагностику, консультування пацієнтів, призначає лікування. Займається лікуванням хвороб внутрішньої оболонки ока: увеїту, дистрофії сітківки, макулярної дегенерації сітківки та інших.
Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Осипенко Людмила Юріївна на Doc.ua
Людмила Юріївна офтальмолог, офтальмохірург, має вищу лікарську категорію. Спеціалізується на ретинології та наданні офтальмологічних послуг дітям та підліткам, проводить консультації і діагностику.
Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Іщенко  Владислав  Анатолійович на Doc.ua
Владислав Анатолійович – кандидат медичних наук, лікар офтальмохірург, лазерний хірург вищої категорії. Спеціалізується на , діагностиці та лікуванні захворювань переднього відрізка ока, в т.ч., кератитів, увеїтів різної етіології. Здійснює діагностику катаракти, патології сітківки на тлі загальносоматичних захворювань. Виконує парабульбарні та субкон'юнктивальні ін'єкції, зондування та промивання слізних каналів у дорослих та ін. Лікарські маніпуляції. Також лікар проводить хірургічні втручання.
Лікар Хірург-офтальмолог Чуйко Олексій Леонідович на Doc.ua
Олександр Леонідович - лікар офтальмохірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Головний лікар медичних центрів Новий Зір (Дніпро, Кривий Ріг). Спеціалізується на хірургії катаракти та рефракційній хірургії (лазерна корекція зору).
Лікар Хірург-офтальмолог Чумакова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна є досвідченим фахівцем у напрямку мікрохірургія ока. Займається підбором засобів контактної корекції зору, включаючи лінзи (мультифокальні) для пацієнтів, які страждають від пресбіопії. Лікар Чумакова також працює із засобами очкової корекції від Nikon, Seiko, Rodenstock.