Сторінка 3. Сторінка 3: УЗД Лімфатичних вузлів в Києві - Шевченківський район(22)

• Діагностичний центр

Клініка сучасної гінекології та урології «Моя сім'я» під керівництвом лікаря-гінеколога Гонзель Катерини Миколаївни є багатопрофільним діагностичним і лікувальним закладом, що спеціалізується на наданні планової та термінової медичної допомоги пацієнтам на базі міжнародних і європейських протоколів та стандартів якості. Клініка «Моя сім'я» співпрацює з багатьма страховими компаніями і трьома незалежними лабораторіями. ще

• Сб-Нд: 9:00-18:00

• УЗИ лимфоузлов
        450 грн
    1 послуга діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
  • Діагностичний центр

Медичний центр "Сімейний доктор" використовує передові методики діагностики різних захворювань: іридодіагностика, ультразвукове дослідження, для чого використовуються апарати експерт-класу. Після постанови точного діагнозу лікарі даного медичного закладу проводять ефективне лікування, керуючись принципом пошуку індивідуального підходу до кожного пацієнта. Послуги, що надаються в клініці, поширюються на такі напрямки: косметологія, гомеопатія, масаж, рефлексотерапія, психологія, ендокринологія та ін. ще

• Нд: вихідний

пр-т Повітрофлотський, 52. На карті

Шевченківський , м.Шулявська, м.Політехнічний інститут

• УЗД
      від 140 грн
      • Лімфатичних вузлів (1 зона)
        140 грн
    1 послуга діагностичного центру Продивитися весь прайс лист