Сімейний лікар, медичний центр

Медичний центр "Сімейний доктор" використовує передові методики діагностики різних захворювань: іридодіагностика, ультразвукове дослідження, для чого використовуються апарати експерт-класу. Після постанови точного діагнозу лікарі даного медичного закладу проводять ефективне лікування, керуючись принципом пошуку індивідуального підходу до кожного пацієнта. Послуги, що надаються в клініці, поширюються на такі напрямки: косметологія, гомеопатія, масаж, рефлексотерапія, психологія, ендокринологія та ін. ще

• Нд: вихідний

пр-т Повітрофлотський, 52. На карті

Шевченківський , м.Шулявська, м.Політехнічний інститут

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
    Схожі діагностичні центри поблизу в місті Києві:
  • Діагностичний центр
    • Пн-Нд: 8:00-20:00

пр-т Героїв Сталінграду, 20. На карті

Шевченківський , м.Тараса Шевченка

• Діагностичний центр
    • Сб: вихідний
    • Нд: вихідний

ул.Николая Пимоненко, 10-А. Городская стоматологическая поликлиника, 3 этаж, кабинет 308. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

Медичний центр "Сімейний доктор" має такі підрозділи: лікарська косметологія, масаж і артикуляційна терапія, консультативний прийом і духовно-моральне відродження особистості. Однак особливе місце займає лікувально-діагностичний підрозділ, в рамках якого лікарі клініки проводять іридодіагностику (діагностика по очах), а також УЗД різних органів.

Після постановки точного діагнозу, в клініці проводиться ефективне лікування наявних у пацієнта захворювань за допомогою передових методик, які дають найбільш високий результат. Лікарі несуть відповідальність за кожного пацієнта, намагаючись не просто його лікувати, але усунути всі наявні проблеми зі здоров'ям.

Види діагностики, які проводяться в медичному центрі "Сімейний доктор":

• іридодіагностика (діагностика по очах) визначає такі хвороби: чужорідне тіло в рогівці; порушення обміну меланіну (фенілкетонурія, альбінізм); синдром Вільямса; нейрофіброматоз та ін.
  • УЗД: органів малого тазу; сечового міхура; колінних суглобів; м'яких тканин; нирок; простати; молочних залоз; щитовидної залози; органів черевної порожнини.

На проведення іридодіагностики витрачається 90-120 хвилин (первинна) або близько 60 хвилин (повторна). У клініці "Сімейний доктор" її проводить невропатолог з 20-річним досвідом роботи в сфері діагностики хвороб по очах.

Час проведення УЗД-діагностики залежить від того, яка область тіла підлягає обстеженню.

Устаткування медичного центру "Сімейний лікар":

• надзвичайно компактна ультразвукова система MyLabTouch нового покоління, створена на основі 12-дюймового сенсорного планшетного LCD монітора (Голландія) - втілення інноваційних технологій і останніх розробок з області ультразвуку, програмного забезпечення і електроніки;
  • сертифіковане обладнання фірми "Імедіс" (Москва);
  • ультразвуковий фонофорез;
  • кольоровий ультразвуковий сканер Sonix SP.

Очень цена понравилась и доктор хороший. Была с ребенком, меня пустили на УЗИ с ребенком и коляской. В клинике простенько, но чистенько!

Юлия, 08.06.2016

Центр, конечно, маленький, но в целом, все нормально.

Ольга, 02.06.2016

Понравилось обслуживание, администрация, все оперативно и быстро.

Екатерина, 07.03.2016

Очень понравился персонал, очень внимательный, все быстро написали и расписали что нужно. Относительно стерильности - 10 баллов из 10, не смотря на небольшие размеры, но очень понравилось, и по цене, и по обслуживанию понравилось. Мне дали полное заключение с фотографиями, теперь могу показать врачу, буду рекомендовать всем, кому нужно будет УЗИ.

Вислава, 16.12.2015

Клиника маленькая, но уютная, с очень доброжелательным персоналом и квалифицированным врачом, которая и делала УЗИ. Приём состоялся вовремя, спасибо большое!

Людмила, 04.12.2015

ул. Межевая, 23 Б. На карті