Моя сім'я, клініка сучасної гінекології та урології

Клініка сучасної гінекології та урології «Моя сім'я» під керівництвом лікаря-гінеколога Гонзель Катерини Миколаївни є багатопрофільним діагностичним і лікувальним закладом, що спеціалізується на наданні планової та термінової медичної допомоги пацієнтам на базі міжнародних і європейських протоколів та стандартів якості. Клініка «Моя сім'я» співпрацює з багатьма страховими компаніями і трьома незалежними лабораторіями. ще

• Сб-Нд: 9:00-18:00

вул. Волоська, 50/38. На карті

Подільський , м.Контрактова площа, м.Тараса Шевченка

Клініка сучасної гінекології та урології «Моя сім'я» лікаря-гінеколога Гонзель Катерини Миколаївни створена для зміцнення і підтримки здоров'я кожної української родини. Основним напрямком діяльності клініки є підвищення народжуваності в Україні. Фахівці клініки щодня трудяться для того, щоб подарувати кожному чоловікові і жінці щастя батьківства і материнства, застосовуючи передові методи і досягнення міжнародної та європейської медицини.

У клініці «Моя сім'я» зібраний висококваліфікований персонал, що складається з лікарів - професіоналів медичної практики, що мають науковий ступінь, що працюють на кафедрах медичних інститутів. Всі лікарі клініки «Моя сім'я» щорічно беруть участь в різних зарубіжних і національних конференціях, семінарах, симпозіумах. Регулярно проходять підвищення кваліфікації, що є додатковим гарантом професіоналізму та якості терапії.

Одним з переваг клініки «Моя сім'я» є високоякісна функціональна та лабораторна діагностика.

Послуги, що надаються в клініці «Моя сім'я»:

• ультразвукова діагностика:
    • жовчний міхур і жовчовивідні шляхи;
    • підшлункова залоза;
    • передміхурова залоза;
    • жіночі статеві органи.
  • ЕКГ (електрокардіограма);
  • кольпоскопія.

Крім зазначених діагностичних послуг в клініці проводиться лікування діабетичної стопи і вен без хірургічного втручання.

Обладнання клініки «Моя сім'я»:

• апарат експертного класу Imagic Maestro 2013 Expert Class для проведення УЗД, включаючи УЗД плоду і доплерографію судин плаценти, доплерографію судин нижніх кінцівок, судин шиї і голови;
  • кольпоскоп, який дозволяє на ранніх етапах розпізнати гінекологічні захворювання;
  • електрокардіограф останнього покоління.

Для комфортного обслуговування кожного пацієнта клініка «Моя сім'я» співпрацює з провідними страховими компаніями України: «Українська страхова група», «ЕвроАсістанс», «Альянс-Україна», Страхова група «ТАС» та інші.

Все быстро. Все рассказали. Хорошее отношение. Претензий нет.

Татьяна, 01.04.2018

Все нормально. Меня все устроило в приеме.

Кристина, 26.11.2017

Все супер! Прием прошел хорошо, никаких нареканий нет!

Александра, 11.11.2017

Отличный доктор УЗИ-специалист, отлично все объяснила. Все на высшем уровне.

Денис, 30.06.2017

Немного сложно найти клинику, здание большое, и пришлось покружить, но доктор очень внимательная и персонал на рецепции приветливый.

Анна, 13.03.2017

пер. Ковальский, 19. На карті