Здорова сім'я, поліклініка

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Поліклініка Здорова сім'я надає послуги висококваліфікованих лікарів для дітей і дорослих за такими напрямками, як гінекологія, гастроентерологія, кардіологія, ендокринологія, гепатологія, дерматовенерологія, андрологія, пульмонологія, флебологія, логопедія і т.д. Особливої ​​уваги заслуговують діагностичні напрямки - рентгенологія і УЗ-діагностика - завдяки яким фахівці мають можливість ставити точний діагноз для подальшого успішного лікування захворювань. Лікарі даного медичного центру також спеціалізуються на проведенні оздоровчих і профілактичних програм, завдяки яким недуги будуть обходити пацієнтів стороною. ще

вул. Круглоуніверситетська, 3-5. На карті

Печерський , м.Театральна, м.Хрещатик, м.Палац Спорту

Клініка Здорова сім'я - це широкопрофільна поліклініка для дорослих і дітей з гнучкою ціновою політикою, що забезпечує родині доступне і якісне спостереження фахівців і лікування. На базі клініки проводиться також ряд діагностичних досліджень.

Послуги, що надаються в ДЦ поліклініки «Здорова сім'я»:

• надниркових залоз;
  • вагітних;
  • суглобів;
  • щитовидної залози;
  • лімфатичних вузлів та ін.
  • ДУПЛЕКСНЕ СКАНУВАННЯ:
  • вен нижніх кінцівок;
  • артерій нижніх кінцівок;
  • судин шиї;
  • ниркових артерій;
  • магістральних судин голови та ін.
  • РЕНТГЕН:
  • органів грудної клітки;
  • кісток тазу;
  • товстої кишки;
  • скроневої кістки;
  • пальців руки або ноги;
  • кисті або стопи;
  • стравоходу;
  • черепа;
  • ребер і ін.

* Рентген-обстеження проходять на базі Олександрівської лікарні.

Устаткування поліклініки «Здорова сім'я»:

• УЗД-апарат останнього покоління;
  • електрокардіограф;
  • кольпоскоп;
  • рентген та ін.

Проведенням діагностики задоволена, наразі планую візит до профільного фахівця, дякую.

Тетяна, 16.07.2024

Проведенням діагностики задоволена, дякую.

Олена, 06.07.2024

Хороша клініка. Все було просто чудово. У клініці все дуже сподобалося і лікарі й медперсонал всі були просто на висоті.

Віталій, 13.06.2024

Лікар УЗД спеціаліст дуже зрозуміло відповіла на всі питання, які виникали під час діагностики, дуже приємна жінка, прийом сподобався

Ігор, 01.06.2024

Клініка в цілому сподобалася, але змушена відзначити неуважність медичного персоналу, адже при заповненні висновку за результатами діагностики, вказані була не я і мої дані , а дані іншого пацієнта, на що я звернула увагу, також медсестра не коректно вказувала те, що говорила лікар-діагност.

Дар'я, 09.05.2024

вул. Круглоуніверситетська, 3в.