Smart klinika (Смарт клиника), медицинский центр

Отзывы о клинике Smart klinika (Смарт клиника), медицинский центр

add_box Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Косметология Массаж ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
Здесь есть все, что нужно для вашего здоровья
access_time_filled пн - вс : 7:30 - 21:00
просп. Петра Григоренко, 22/20на карте
Дарницкий м.Осокорки м.Харьковская м.Позняки
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
12 отзывов
Анна 12 Июль 2024
Сподобалася клініка, все було добре.
Євгенія 06 Июль 2024
Очень профессионально, позитивно, приятно, чисто, быстро, по времени вовремя. Доктор, Оситашвили Кристина Денисовна, очень приятная, хорошая. Консультация была проведена качественно, внимательный осмотр. Назначения по лечению получила, я довольна визитом к доктору
Марія 23 Июнь 2024
Найвищий бал клініці! Мені дуже сподобалася клініка, молоді спеціалісти, дуже добре відносяться до пацієнтів, є бажання в клініку звертатися ще. Лікар, Андарі Сусан Вахідула, молодий спеціаліст, дуже гарно пояснювала і розповідала, прийом супер!
Ганна 20 Июнь 2024
У клініці дуже гарні лікарі, чудові спеціалісти. Відношення з боку медперсоналу до пацієнтів просто прекрасне.
Ірина 11 Июнь 2024
Гарна консультація, все сподобалося, клініка комфортна, дякую.
Маргарита 10 Июнь 2024
Гарна клініка, чистенька, сподобалася
Олександра 03 Июнь 2024
Все сподобалось, персонал ввічливий, є дитячий простір, водичка, все супер)
Сергій 03 Июнь 2024
Загалом клініка непогана. Але не має знижок абсолютно ніяких на медичні послуги для учасників бойових дій. Хотілось, щоб вони були, можна навіть для дітей робити хоть якісь знижки у яких батьки учасники бойових дій.
Ответ клиники 03 Июль 2024
Сергію, дякуємо, за ваш відгук. У нашій клініці, на постійній основі, діють знижки для пільгових категорій: 10% пенсіонерам, 10% представникам сил безпеки та сил оборони відповідно до Закону України «Про національну безпеку України», 10% студентам, 10% учасникам АТО, 10% людям з функціональними обмеженнями, 10% багатодітній родині. Ними можна скористатися пред'явивши посвідчення адміністратору рецепції. Бажаємо міцного здоров'я!
Оксана 31 Май 2024
Мені дуже сподобалось у приміщенні - гарно та приємно. Візитом задоволена.
Григорій 23 Май 2024
Дуже сподобалася клініка. Уважні та привітні дівчата на рецепції. Хороша та приємна атмосфера у клініці.
Клиники поблизости
Все частные клиники Киева