Doctor Home, медицинский центр

Отзывы о сети клиник Doctor Home, медицинский центр

add_box Дерматология Неврология Ортопедия Оториноларингология Педиатрия Психиатрия ... еще
Doctor Home — это медицинские услуги на дому и в клинике по доступным ценам! Основная специализация — это предоставление первичной медицинской помощи на дому. К вашим услугам: педиатр, терапевт, медсестра, невропатолог, отоларинголог (ЛОР), хирург, эндокринолог, ортопед, дерматолог. Медицинский центр постоянно расширяет перечень своих специалистов, чтобы Вы имели возможность получить консультацию на дому/в клинике/ онлайн по любому вопросу о своем здоровье или здоровье Ваших близких!
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled вс : 9:00 - 15:00
ул. С Данченка 32 Бна карте
Подольский
Оплата карточкой Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled вс : выходной
Киев, ул. Драгоманова, 2-Бна карте
Дарницкий м.Позняки
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
отзывов
Олександр 23 Апрель 2024
Мені все сподобалося, на ресепшен дуже приємна дівчина, дуже уважна, допомогла з дитиною
Анонімно 19 Апрель 2024
Чомусь було таке відчуття що попала не в приватну клініку, а в просту державну лікарню. Навколо всі чогось бігали, копошилися. Просто склалося враження простої лікарні. Хотілося більш кращого сервісу, але на якість наданих послуг це ніяк не вплинуло. І відношення зі сторони персоналу було непогане.
Ответ клиники 23 Апрель 2024
Доброго дня, дуже вдячні Вам за зворотній зв'язок. Ми розібрали ситуацію всередині компанії, приносимо вибачення що Ви відчули "робочий процес" клініки. Ми обов'язково все врахуємо, та попрацюємо над комфортною атмосферою залу очікування. Також вдячні що окремо оцінили роботу лікаря, ми дуже стараємось щоб в нас працювали тільки кваліфіковані лікарі. Будемо вдячні за можливість нам другого шансу. Бажаємо міцного здоров'я.
Валерія 11 Март 2024
Все було добре.
Марина 06 Февраль 2024
Все добре пройшло.
Катерина 24 Январь 2024
Сподобалася клініка. Все добре пройшло.
Олександр 23 Декабрь 2023
Все добре пройшло. Чудова клініка.
Ольга 02 Ноябрь 2023
Лікар, Дорохова Тетяна Анатоліївна, нормальний лікар, ніяких питань до лікаря немає. Важко було знайти саму клініку, сам вхід в клініку. В клініці здавала аналізи, після аналізів у мене величезний синець на руці, у мене таке вперше
Ілля 28 Октябрь 2023
Якуш Маргарита Миколаївна - гарний лікар педіатр, привітна, вислухала та склала повний аналіз. Єдине що вона виписала імуностимулюючий препарат, який не є дієвим. В цілому консультація сподобалась.
Галина 27 Январь 2022
Приходив досить кваліфікований лікар, зауважень до його роботи нема, але спочатку пообіцяли, що він має прийти до другої години дня, потім як я їм передзвонила повідомили, що буде до п'яти, але й о п'ятій лікар не з'явився, а пришов вже близько восьмій вечора.
Клиники поблизости
Все частные клиники Киева