Днепр
Центр медицинской заботы «Remedium»

Отзывы о клинике Центр медицинской заботы «Remedium»

Лечебный диагностический центр
add_box Гастроэнтерология Кардиология Неврология Психиатрия Психология Психотерапия ... еще
Медицинская клиника «Ремедиум» предлагает услуги высококвалифицированных врачей, комплексный подход к решению проблем со здоровьем. Здесь уважительно относятся к пациентам и обеспечили им доброжелательную атмосферу. В клинике практикуют соответствие назначенных диагностических схем и схем лечения международным протоколам. Действует прием следующих врачей: терапевта, гастроэнтеролога, невролога, кардиолога, психиатра, психотерапевта, психолога
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled вс : выходной
улица Шевченко, 3 на карте
Соборный м.Вокзальная
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
40 отзывов
Артем 15 Апрель 2024
Клініка насправді з двохтисячних років, по дизайну і по самому інтер'єру. На рахунок комфортно у цій клініці - є куди рости.
Єва 13 Апрель 2024
Сподобалось відношення персоналу до нових пацієнтів.
Дарина 09 Апрель 2024
Це моє третє відвідування клініки. Я була у двох спеціалістів, психолога Мягкової Катерини та психіатра Лемягової Інни. Мій досвід з Катериною Мягковою був дуже поганим, досвід з Інною Лемяговою також поганий, але не настільки. Я маю знайомих, яким сподобались спеціалісти цієї клініки, а саме Кожушко Валерій та Новостройна Тетяна. Я в них не була, тож не можу судити. Але через мій постійний поганий досвід в цій клініці, я навряд прийду сюди ще.
Катерина 03 Апрель 2024
Клініка гарна, чемний персонал
Маргарита 01 Апрель 2024
Милий персонал, уважний до своїх клієнтів
Владислав 25 Март 2024
Хороша клініка. Пройшло все добре. Було досить комфортно у цій клініці, зручно та чисто. Були вперше у цій клініці, нам дуже все сподобалося.
Світлана 12 Март 2024
Клініка сподобалася, зауважень не було
Анастасія 06 Март 2024
Дуже сподобалася клініка. Все добре пройшло.
Кирило 06 Март 2024
Сподобалася клініка. Комфортно було, гарне ставлення зі сторони персоналу до пацієнтів - це дуже сподобалося.
Іван 29 Февраль 2024
Усе сподобалось - навіть якщо й хотів до чогось причепитися, то не знайшов би.
Клиники поблизости
Все частные клиники Днепра