Дніпро
Центр медичної турботи «Ремедіум»

Відгуки про клініку Центр медичної турботи «Ремедіум»

Лікувальний діагностичний центр
add_box Гастроентерологія Кардіологія Неврологія Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
Медична клініка «Ремедіум» пропонує послуги висококваліфікованих лікарів, комплексний підхід до вирішення проблем зі здоров'ям. Тут шанобливо ставляться до пацієнтів і забезпечують їм доброзичливу атмосферу. Діє прийом наступних лікарів: терапевта, гастроентеролога, невролога, кардіолога, психіатра, психотерапевта, психолога.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вулиця Шевченко, 3 на карті
Соборний м.Вокзальна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
40 відгуків
Артем 15 Квітень 2024
Клініка насправді з двохтисячних років, по дизайну і по самому інтер'єру. На рахунок комфортно у цій клініці - є куди рости.
Єва 13 Квітень 2024
Сподобалось відношення персоналу до нових пацієнтів.
Дарина 09 Квітень 2024
Це моє третє відвідування клініки. Я була у двох спеціалістів, психолога Мягкової Катерини та психіатра Лемягової Інни. Мій досвід з Катериною Мягковою був дуже поганим, досвід з Інною Лемяговою також поганий, але не настільки. Я маю знайомих, яким сподобались спеціалісти цієї клініки, а саме Кожушко Валерій та Новостройна Тетяна. Я в них не була, тож не можу судити. Але через мій постійний поганий досвід в цій клініці, я навряд прийду сюди ще.
Катерина 03 Квітень 2024
Клініка гарна, чемний персонал
Маргарита 01 Квітень 2024
Милий персонал, уважний до своїх клієнтів
Владислав 25 Березень 2024
Хороша клініка. Пройшло все добре. Було досить комфортно у цій клініці, зручно та чисто. Були вперше у цій клініці, нам дуже все сподобалося.
Світлана 12 Березень 2024
Клініка сподобалася, зауважень не було
Анастасія 06 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все добре пройшло.
Кирило 06 Березень 2024
Сподобалася клініка. Комфортно було, гарне ставлення зі сторони персоналу до пацієнтів - це дуже сподобалося.
Іван 29 Лютий 2024
Усе сподобалось - навіть якщо й хотів до чогось причепитися, то не знайшов би.