Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Осокорках

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Осокорках

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Ортопедія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр на Осокорках, який є частиною мережі клінік «Оксфорд Медікал», являє собою прогресивний і сучасний медичний заклад багатопрофільного типу, що надає високоякісні послуги у лікувально-діагностичному напрямку. У центрі є своя лабораторія, технічно-обладнана операційна, машини швидкої допомоги. Провідними ланками роботи центру є досвід, якість і професіоналізм персоналу
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Срібнокільська, 20на карті
Дарницький м.Осокорки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
73 відгуки
Анонімно 23 Квітень 2024
Добре пройшов мій візит, клініка дуже сподобалася. Все було добре  у цій клініці.
Ірина 11 Квітень 2024
Монастырская Ольга Александровна - замечательный доктор, обращалась уже не первый раз. Хорошая клиника, замечаний не было
Аліна 20 Лютий 2024
Дуже гарна клініка, все сподобалося у цій клініці.
Наталія 23 Листопад 2023
Комфортно, все сподобалося, дякую.
богдан 17 Листопад 2023
Все сподобалось.
Тетяна 15 Жовтень 2023
Були на консультації з подальшою вакцинацією в Боднар Ольги Володимирівни, ані лікар, ані інші працівники клініки не знали, що саме потрібно робити, щоб нарешті зробити щеплення від грипу, поки вони вирішували що та як, ми з чоловіком втратили не менше як півтори години.
Аноним 12 Лютий 2022
Це якась сільська лікарня. Ні ремонту нічого не зробили. І двічі збільшений тариф на все. Не буду рекомендувати клініку.
Антонина 28 Вересень 2021
Я дуже задоволена візитом у клініку! Лікар відповів на всі мої питання, був дуже уважний, дав відповіді на всі мої питання, дав пояснення всьому, що мене турбувало, розписав подальше лікування, розповів, що мені робити надалі.
Олексій 13 Грудень 2020
Бондарь Ольга Владимировна квалифицированный специалист. Подсказала и направила на не обходимый анализы. Остался доволен
Марта 31 Жовтень 2020
Візит був завчасно. Лікар Акушер гінеколог мені дуже сподобалась, опитала, розповіла та відповіла на всі мої запитання. Дуже задоволена візитом
5 6 7 8 chevron_right
Філії мережі