Медичний центр «Інго»

Медичний центр «Інго»

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Імунологія Кардіологія Неврологія ... ще
Медичний центр «Інго» - сучасна багатопрофільна клініка для дітей та дорослих. У «Інго» ви можете пройти консультації лікарів широкого спектру спеціальностей, інструментальні та лабораторні дослідження, в тому числі і зі строковою видачею результатів протягом доби, а також викликати будь-якого фахівця додому.
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Ревуцького, 5Ана карті
Дарницький м.Дарниця м.Харківська м.Бориспільська м.Позняки
add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Імунологія Масаж Неврологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Велика Васильківська, 54Бна карті
Голосіївський м.Палац Спорту м.Олімпійська м.Площа Українських Героїв

Медичний центр «Інго» на вул. Ревуцького був відкритий у травні 2017, як поліклініка сімейного типу для надання своєчасної та якісної медичної допомоги пацієнтам будь-якого віку.

У клініці ведуть прийом досвідчені фахівці за всіма основними напрямками: терапія, неврологія, отоларингологія, гінекологія, педіатрія, гастроентерологія, ортопедія, травматологія, хірургія, офтальмолологія і т.д. Також в «Інго» надають можливість пройти всі види інструментальних обстежень та ультразвукову діагностику за допомогою сучасного обладнання світових брендів, а наявність власної лабораторії гарантує швидке отримання результатів аналізів максимально зручним для пацієнта способом - у відділенні центру або за допомогою доступу онлайн через особистий кабінет.

У разі, якщо у вас є симптоми ГРВІ (нежить, кашель, біль у горлі, підвищена температура), консультація надаватиметься у блоці респіраторних захворювань і коштуватиме:

• Первинна консультація - 720 грн;
  • Повторна консультація - 660 грн".

Це лікарі таких спеціальностей: отоларингологи, педіатри, терапевти та сімейні лікарі.

При неможливості особисто відвідати медичний заклад, для пацієнтів передбачений виклик лікаря додому з проведенням необхідних обстежень і маніпуляцій.

Крім того, в клініці «Інго» постійно діють вигідні акції, програми комплексного обслуговування і річні абонементи, що робить обслуговування в центрі доступним для всіх пацієнтів.

Напрямки медичного центру «Інго»:

• алергологія
  • ендокринологія
  • фізіотерапія
  • психіатрія
  • всі види стоматологічної допомоги
  • УЗД
  • інструментальна діагностика
  • лабораторні дослідження
Олександра 08 Травень 2024
Клініка мені дуже сподобалася. Все було чудово, зручно, добре, а саме головне вчасно.
Олег 03 Травень 2024
Мені і лікар, і клініка сподобалися, дякую.
Тетяна 21 Квітень 2024
Візит пройшов добре, отримала бажане.
Ирина 17 Квітень 2024
Ніяких зауважень, в клініці вже не перший раз обслуговуюся, все влаштовує
Станіслав 28 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка, все пройшло добре. Все було в порядку.Повністю задовольнила дана клініка в усіх аспектах.