ЄВРОЛАБ

ЄВРОЛАБ

Лікувальний діагностичний центр
add_box Алергологія Гастроентерологія Генетика Гематологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
EUROLAB - медичний центр, що надає послуги високої європейської якості дорослим пацієнтам та дітям. Має в своєму розпорядженні прогресивну лабораторію, сучасне радіологічне обладнання, можливість проводити генетичні дослідження з проектування довголіття і попередження будь-яких захворювань.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Солом'янська, 11а (Клініка знаходиться біля м. Вокзальна (5 хв їзди ) та м. Олімпійська 12 хв. їзди)на карті
Солом'янський м.Вокзальна

З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.

Відповідаючи світовим стандартам, EUROLAB сертифікований за ISO 9001, а також підтвердив національний аналог ДСТУ ISO 9001:2015. Його лабораторія бере участь у зовнішніх системах якості BIO RAD – EQAS, Randox – RIQAS.

EUROLAB - медичний центр, що надає послуги високої європейської якості дорослим пацієнтам та дітям. Має в своєму розпорядженні прогресивну лабораторію, сучасне радіологічне обладнання, можливість проводити генетичні дослідження з проектування довголіття і попередження будь-яких захворювань. Тут дотримуються принципів персоналізованої медицини та працюють згідно з європейськими протоколами.

У пріоритетах EUROLAB не тільки якісне діагностування та лікування. Велика увага тут приділяється комфорту клієнтів. Кожного пацієнта зустрічають та супроводжують до лікаря. Консультації тривалістю шістдесят хвилин дозволяють лікареві вивчити анамнез пацієнта до найдрібніших деталей, визначитися з необхідністю додаткового обстеження, розробити схему лікування.

У EUROLAB можна пройти повний Chek-up, отримати online-консультацію, купити для себе або в подарунок річний пакет послуг.

Консультативна поліклініка

Високоспеціалізована медична: діагностична, консультативна, малоінвазивна хірургічна та реабілітаційна допомога. Клієнти EUROLAB забезпечені практично всіма видами лікарських послуг в одному центрі.

Медична лабораторія

Якісне обстеження. Передове обладнання брендів зі світовим ім'ям (Siemens, Roche, Sysmex, Instrumentation Laboratories), виключно автоматичні аналізатори та тест-системи.
Клієнтам пропонується широкий спектр досліджень (понад 2 000 стандартних та унікальних досліджень) із гарантовано вірним результатом.

Променева діагностика

Сучасне обладнання SIEMENS (МРТ, рентген, мамографія), Philips (КТ), Canon Medical (УЗД), Samsung Medison (УЗД). Повне програмне забезпечення, що полегшує роботу з медичними зображеннями. Єдина мережа, через яку передаються цифрові зображення між відділеннями.

Педіатрія

В нашому медичному центрі у вас буде свій довірений лікар педіатр. Він знайде спільну мову з найособливішими малюками та найвимогливішими батьками. Ми створюємо умови комфортного перебування для наших маленьких клієнтів. Призначаємо тільки необхідні дослідження, намагаємось максимально обмежити інвазивні методи діагностики.

Лікування за кордоном

Серед послуг EUROLAB високоякісна діагностика та консультування від висококваліфікованих іноземних лікарів із найкращих клінік світу. Можливість отримати online-консультацію, не виходячи з дому. Розробка персоналізованої програми лікування.

Лідія 10 Квітень 2024
Хороша клініка, обслуговувалася в клініці не перший раз, зауважень до персоналу не було
Валентина 03 Квітень 2024
Дуже все сподобалося.
Марія 26 Березень 2024
Все чудово, все чистенько, гарно зустріли, клініка сподобалася
Юлія 20 Березень 2024
 Сподобалася клініка, тільки залишилися позитивні враження, дуже задоволена даною клінікою.
Наталія 23 Грудень 2023
Дуже гарна клініка. Все добре пройшло.