Ок Клінік

Ок Клінік

add_box Кардіологія Неврологія Онкологія Психотерапія УЗ-діагностика Ендокринологія
Оплата карткою
Спеціалізована висококваліфікована медична допомога, діагностика експертного рівня за допомогою сучасного обладнання: електрокардіографія, ехокардіограяфія, тредміл-тест, ультразвукове дослідження (УЗД), доплерографія, електроенцефалографія (ЕЕГ), Холтер-моніторинг та ін. Консультації лікарів: терапевта, кардіолога, гастроентеролога, пульмонолога, ендокринолога, ревматолога, гематолога, невролога, епілептолога, психотерапевта, нефролога, дерматовенеролога, судинного хірурга. Зручний денний стаціонар.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 16:00
Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпусана карті
Дарницький м.Вирлиця

Медичний центр «Ок Клінік» в Києві пропонує пацієнтам експертні діагностичні послуги та консультації провідних фахівців в області кардіології, ендокринології, неврології та ін. спеціальностей.

Послуги центру «Ок Клінік»

Перелік послуг, які надаються фахівцями медичного центру::

• кардіологія:
    • консультативний прийом до кардіолога;
    • моніторинг ЕКГ по Холтеру;
    • добовий моніторинг артеріального тиску;
    • ЕхоКГ (ехокардіографія);
    • тест на Helicobacter pylori;
    • УЗД органів черевної порожнини;
  • ендокринологія:
    • консультативний прийом ендокринолога;
    • УЗД щитовидної залози з кольоровим допплерівського картування;
  • неврологія:
    • консультативний прийом невролога;
    • доплерографія судин шиї і голови;
  • ревматологія:
    • консультативний прийом ревматолога;
    • діагностика і лікування всіх видів системних захворювань сполучної тканини, співпраця з науково-дослідними установами;
  • психотерапія:
    • консультативний прийом психотерапевта, нейровегетології;
  • терапія:
    • консультативний прийом терапевта;
    • складання скринінг тестів;
    • лікування гострої і хронічної патології внутрішніх органів;
  • онкологія, гематологія:
    • консультація онколога, гематолога;
    • забір матеріалів для біопсії, імуногістохімії;
    • проведення хіміотерапії;
  • весь спектр ультразвукових досліджень;
  • лабораторна діагностика;
  • спірографія;
  • спірографія з функціональними пробами та ін.

Для діагностики захворювань в організмі в «Ок Клінік» застосовується апаратура тільки екстра-класу, яка була в розробці у світових лідерів з виготовлення медичного обладнання.

Унікальність даного медичного центру полягає в тому, що лікарі, які працюють тут, щодня вдосконалюють свої знання і запасаються безцінним досвідом. А це означає, що їх компетентність незаперечна і пацієнти можуть без будь-якого страху довірити здоров'я рідних і своє такого фахівця.

У «Ок Клінік» нікому не доведеться чекати прийому в черзі, кожного приймуть в той час, в який зручно особисто йому.

ВАЖЛИВО! Пульмонологи клініки не приймають без надання негативного ПЛР тесту на COVID-19.

Надія 12 Квітень 2024
Все прекрасно було у цій клініці.
Оксана 06 Квітень 2024
Все сподобалося у цій клініці. Все було добре. Повністю все влаштувало, абсолютно немає ніяких нарікань.
Вадим 06 Квітень 2024
Сподобалася клініка. У клініці дуже  комфортна обстановка.
Ольга 22 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було, планую звернутися в клініку ще
Анна 20 Березень 2024
Нам дуже сподобалася клініка.