Київ
Ок Клінік

Відгуки про клініку Ок Клінік

Медичний центр
899відгуків
add_box Кардіологія Неврологія Онкологія Психотерапія УЗ-діагностика Ендокринологія
Оплата карткою
Спеціалізована висококваліфікована медична допомога, діагностика експертного рівня за допомогою сучасного обладнання: електрокардіографія, ехокардіограяфія, тредміл-тест, ультразвукове дослідження (УЗД), доплерографія, електроенцефалографія (ЕЕГ), Холтер-моніторинг та ін. Консультації лікарів: терапевта, кардіолога, гастроентеролога, пульмонолога, ендокринолога, ревматолога, гематолога, невролога, епілептолога, психотерапевта, нефролога, дерматовенеролога, судинного хірурга. Зручний денний стаціонар.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 16:00
Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпусана карті
Дарницький м.Вирлиця
Рейтинг клініки розраховується на основі
реальних відгуків
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
129 відгуків
Оксана 06 Квітень 2024
Все сподобалося у цій клініці. Все було добре. Повністю все влаштувало, абсолютно немає ніяких нарікань.
Вадим 06 Квітень 2024
Сподобалася клініка. У клініці дуже  комфортна обстановка.
Ольга 22 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було, планую звернутися в клініку ще
Анна 20 Березень 2024
Нам дуже сподобалася клініка.
Денис 19 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все було добре. Пройшло усе чудово.
Тетяна 11 Березень 2024
Нормально було все у клініці.
Гліб 08 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка, нас все влаштувало, дуже хороше відношення було зі сторони персоналу до пацієнтів. Все доволі чудово пройшло.
Володимир 07 Березень 2024
Хороша клініка. Все було зручно, якісно та швидко.
Маргарита 02 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка.  Все добре пройшло. У клініці було тепло, зручно, комфортно.
Ольга 29 Лютий 2024
Клініка хороша, спеціалісти теж хороші у клініці. Дуже сподобалося -  на території клініки є МРТ, але там не завжди бувають чіткі знімки, після обслідування. Так сама клініка це розуміє і не впарюють свої послуги, а навпаки радять де можна зробити це краще в інших клініках. Це мені дуже сподобалося.
1 2 3 4
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right