Ок Клінік

Відгуки про клініку Ок Клінік

add_box Кардіологія Неврологія Онкологія Психотерапія УЗ-діагностика Ендокринологія
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Спеціалізована висококваліфікована медична допомога, діагностика експертного рівня за допомогою сучасного обладнання: електрокардіографія, ехокардіограяфія, тредміл-тест, ультразвукове дослідження (УЗД), доплерографія, електроенцефалографія (ЕЕГ), Холтер-моніторинг та ін. Консультації лікарів: терапевта, кардіолога, гастроентеролога, пульмонолога, ендокринолога, ревматолога, гематолога, невролога, епілептолога, психотерапевта, нефролога, дерматовенеролога, судинного хірурга. Зручний денний стаціонар.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 16:00
Харківське шосе, 121, Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх корпус Вна карті
Дарницький м.Вирлиця
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
142 відгуки
Наталія 29 Червень 2024
Клініка дуже хороша, дуже ввічливий персонал, гарно все пояснюють, я залишилася задоволена прийомом у лікаря.
Тетяна 19 Червень 2024
Візит пройшов добре, отримала бажане.
Світлана 15 Червень 2024
Клініка сподобалася, прийняли без очікування
Олена 06 Червень 2024
Все було добре, всі привітні, відповіли на всі мої запитання
Зінаїда 06 Червень 2024
Персонал клініки уважний, ввічливий
Жанна 23 Травень 2024
Все добре було у цій клініці. Найкращі відгуки про цю клініку. Все пройшло вчасно. Мені все дуже сподобалося.
Марія 16 Травень 2024
Хороша клініка, зауважень не було
Ольга 08 Травень 2024
Гарна, хороша, комфортна клініка. Все було гарно у цій клініці.
Любов 26 Квітень 2024
Гарна клініка, залишилися задоволена обслуговуванням у цій клініці. Пройшло все добре. Дякую.
Діана 18 Квітень 2024
Важко трохи знайти дану клініку, знаходиться вона у простій лікарні, але вказівників ніяких немає.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right