Ок Клінік

Відгуки про клініку Ок Клінік

add_box Кардіологія Неврологія Онкологія Психотерапія УЗ-діагностика Ендокринологія
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Спеціалізована висококваліфікована медична допомога, діагностика експертного рівня за допомогою сучасного обладнання: електрокардіографія, ехокардіограяфія, тредміл-тест, ультразвукове дослідження (УЗД), доплерографія, електроенцефалографія (ЕЕГ), Холтер-моніторинг та ін. Консультації лікарів: терапевта, кардіолога, гастроентеролога, пульмонолога, ендокринолога, ревматолога, гематолога, невролога, епілептолога, психотерапевта, нефролога, дерматовенеролога, судинного хірурга. Зручний денний стаціонар.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 16:00
Харківське шосе, 121, Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх корпус Вна карті
Дарницький м.Вирлиця
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
150 відгуків
Дмитро 15 Серпень 2024
Консультацію отримали, все було вчасно, проблем ніяких не виникло, візитом в клініку задоволені
Анастасія 11 Серпень 2024
Приємна атмосфера в клініці, усе пройшло добре, візит мені сподобався.
Катерина 01 Серпень 2024
Клініка кофмортна, звертатимуся.
Ірина 25 Липень 2024
Лікар, Прокопенко Марія Володимирівна, дуже сподобалася. Гарне ставлення, я задоволена візитом в клініку, зауважень до персоналу не було
Валерія 25 Липень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було напрочуд добре в цій клініці, медперсонал та лікаря були на висоті. Дякую за чудовий сервіс.
Анастасія 24 Липень 2024
Дуже сподобалася клініка, дуже все гарно було. Приємна атмосфера перебування у клініці.
Світлана 09 Липень 2024
Клініка і обслуговування мені сподобалися, не маю зауважень, дякую.
Володимир 08 Липень 2024
Дуже комфортна клініка, чудовий персонал, прекрасні лікарі. Дуже добре все було у цій клініці, нас повністю все влаштувало.
Наталія 29 Червень 2024
Клініка дуже хороша, дуже ввічливий персонал, гарно все пояснюють, я залишилася задоволена прийомом у лікаря.
Тетяна 19 Червень 2024
Візит пройшов добре, отримала бажане.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right