Офтальмологічна клініка Батігоз

Офтальмологічна клініка
Офтальмологія, Хірургія

BATIGOZ - перша філія всесвітньо відомої міжнародної турецької мережі офтальмологічних клінік. Досвідчені лікарі-офтальмологи надають повний спектр послуг з відновлення здоров'я органу зору для дітей і дорослих, застосовуючи інноваційні методи і технології ще

• Нд: вихідний

вул. Садова, 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх). На карті

Без району , м.Академмістечко

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка BATIGOZ приймає пацієнтів 2017 року і є першим українським представництвом відомої міжнародної мережі клінік. Філії офтальмології «Батігоз» відкриті у Бельгії, Румунії, Іраку, Туреччині та Нідерландах.

Звернувшись у клініку, ви отримаєте широкий спектр послуг: від комплексної діагностики зору до проведення складних операцій на передньому і задньому відрізках ока із застосуванням інноваційних методик і технік, завдяки чому відновлення здоров'я органу зору проходить швидко і безболісно.

Персонал офтальмології BATIGOZ - досвідчені професіонали, за плечима яких більше 15 років досвіду і 20000 проведених операцій. Лікарі клініки регулярно проходять стажування за кордоном, обмінюючись міжнародним досвідом заради надання своєчасної, якісної та ефективної допомоги пацієнтам.

У клініку BATIGOZ звертаються з такими проблемами:

• Катаракта
  • Глаукома
  • Короткозорість або далекозорість
  • Астигматизм
  • Амбліопія
  • Пресбіопія
  • Косоокість
  • Хвороби сітківки (відшарування або розрив сітківки, запалення, крововилив, діабетична ретинопатія, вікова макулодистрофії і т.д.)
  • Патології переднього відрізка ока
  • Синдром сухого ока

Послуги, що надаються в BATIGOZ:

• Комп'ютерна діагностика зору у дітей та дорослих
  • Підбір окулярів і контактних лінз
  • Апаратне лікування захворювань очей
  • Лазерне лікування катаракти і глаукоми
  • Лікування катаракти ультразвуком
  • Лазерне лікування патологій сітківки ока
  • Імплантація факічних лінз
  • Вітреоретинальна хірургія