КріоЛОРіка, медичний центр

КріоЛОРіка, медичний центр

add_box Оториноларингологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Спеціалізований центр «КріоЛОРіка» проводить профілактику і лікування захворювань вуха/горла/носа за допомогою впливу наднизьких температур, грунтуючись на багаторічному досвіді застосування кріомедицини. У центрі працюють висококваліфіковані ЛОР-лікарі, фахівці в традиційному і хірургічному лікуванні ЛОР-захворювань. Медичний центр «КріоЛОРіка» веде активну співпрацю з українськими та зарубіжними партнерами. Місія центру КріоЛОРіка: «Позбавити Вас від недуги сучасними і щадними методами».
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т В. Лобановського, 5ана карті
Солом'янський

«КріоЛОРіка» – це спеціалізований медичний центр з лікування захворювань вуха/горла/носа кріометодами. Фахівці центру «КріоЛОРіка» є лікарями-отоларингологами з багаторічним досвідом терапії ЛОР-патології з допомогою традиційних, хірургічних і кріометодов. У центрі проводять лікування ЛОР-захворювань з використанням терапевтичної дії ультранизьких температур, а також традиційними і хірургічними способами.

В «КріоЛОРіке» також проводиться кріопілінг обличчя і спини, кріовидалення новоутворень (родимок, бородавок, папілом), кріомасаж та ін.

У центрі «КріоЛОРіка» проводять лікування:

• хронічних тонзилітів;
  • хронічних фарингітів;
  • хронічних вазомоторних і алергічних ринітів;
  • аденоїдів I-II ступеня;
  • хронічних аденоїдитів;
  • хропіння;
  • частих носових кровотеч;
  • гіперплазії язичної мигдалини.

Також фахівцями центру проводиться кріозагартовування верхніх дихальних шляхів у дитини, профілактика грипу, ГРЗ та ГРВІ.

Переваги медичного центру «КріоЛОРіка»:

• співпраця з багатьма клініками (українськими та зарубіжними) позитивно впливає на процес лікування пацієнтів;
  • сучасні методи лікування, зарекомендували себе щадними;
  • лікарі клініки мають багаторічний досвід роботи;
  • лікування хвороб проводиться традиційними, а також хірургічними методами.

Обладнання медичного центру «КріоЛОРіка»:

• кріоаплікатор, за допомогою якого проходить заморозка тканин мигдалин і глотки. Рідким азотом обробляється пошкоджена поверхня, що допомагає вилікувати захворювання і уникнути в подальшому рецидивів;
  • пристрій СИПАП забезпечує форсований потік повітря через рот, що дозволяє позбавитися від хропіння.

Кирилл 08 Грудень 2017
В клинике все хорошо.
Камила 07 Грудень 2017
Все четко по времени.
Кристина 21 Листопад 2017
Все отлично. Все очень хорошо. Встречают, помогают, все очень хорошо.
Анна 18 Серпень 2017
Мне понравилась клиника.
Ярослав 16 Лютий 2017
Я опоздал немного, и меня приняли без проблем. Это плюс, определенно.