Клініка доктора Богомолець

Клініка доктора Богомолець

Клініка
add_box Дерматологія Косметологія Пластична хірургія Дерматоонкологія ... ще
Bogomolets Clinic є визнаним українським лідером з лікування новоутворень на шкірі, меланом, раків шкіри, гемангіом та судинних мальформацій, маючи сучасне діагностичне обладнання та унікальний багаторічний досвід дерматологів та онкодерматологів. Bogomolets Clinic понад 20 років запроваджує передові досягнення лазерної дерматології та косметології в Україні. Медичний центр є першопрохідником у використанні дерматологічних лазерів у нашій країні. За два десятиліття у клініці Bogomolets Clinic вилікувалося понад 500 000 пацієнтів із усіх регіонів України, близького зарубіжжя, Європи та США.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
бульвар Тараса Шевченка, 26\4 Бна карті
Шевченківський м.Університет

Bogomolets Clinic -медичний центр, заснований 1994 року Ольгою Богомолець — спадковим лікарем, правнучкою видатного академіка, патофізіолога Олександра Богомольця.

Вже більше 25 років Клініка доктора Богомолець слідує за своєю головною місією — порятунок життів людей за допомогою раннього виявлення таких небезпечних захворювань як меланома та рак шкіри. Для цього у клініці є все: багаторічний досвід, висококваліфікований персонал, сучасне обладнання для діагностики та, найголовніше, відповідальність за кожен поставлений діагноз!

Фахівці клініки — це професори, кандидати та доктори медичних наук, заслужені лікарі України з багаторічним досвідом, які займаються діагностикою, диспансерним спостереженням та лікуванням пацієнтів із новоутвореннями та пухлинами шкіри, гемангіомами, «винними» плямами та іншими судинними патологіями шкіри, вугровою хворобою, дерматологічними захворюваннями, зокрема. захворюваннями волосся та шкіри голови, рубцями, розтяжками, зайвим оволосінням та ін.

Bogomolets Clinic надає послуги:

• Онкодерматологія (лікування раку шкіри, родимок, невусів, меланом та інших злоякісних пухлин шкіри)
  • Судинна дерматологія (лікування гемангіом, судинних мальформацій, судинних зірочок, куперозу)
  • Дерматологія (лікування акне, атопічного дерматиту, герпесу, екземи, лишаю, родимок)
  • Дитяча дерматологія (лікування дерматиту, бородавок, лишаю, меланоми, невусів, родимок, піогенної гранульоми)
  • Інтимна дерматологія (лікування генітального герпесу, кондилом, папілом, червоних родимок)
  • Невідкладна дерматологія (опіки, травми родимок, укуси комах, фітофотодерматит)
  • Діагностика (алергопроби, аналізи, дерматоскопія, імуногістохімія, патологістологічне дослідження, УЗД шкіри)
  • Хірургічна дерматологія (видалення меланоми, новоутворень м’яких тканин, Мос – хірургія, пластика місцевими тканинами)
  • Пластична хірургія (блефаропластика, підтяжка обличчя, ліпосакція обличчя пластика губ, отопластика)
  • Лазерна дерматологія (видалення бородавок, пігментації, родимки, судинної сіточки; лазерна епіляція, лікування гемангіом, куперозу, рубців)
  • Косметологічні послуги: (апаратна, ін’єкційна та естетична косметологія; чоловіча косметологія, трихологія та ін.).

Дерматоонкологія на сьогодні є одним із провідних напрямків діяльності клініки Bogomolets Clinic. Основною метою діяльності Центру діагностики родимок є зменшення показників смертності від меланоми. Ще недавно в Україні гинули 95% хворих на меланому, тоді як у США цей показник становить лише 5%.

Лікування судинних патологій шкіри - напрямок, з якого клініка розпочинала свою діяльність. Саме в клініці Bogomolets Clinic у 1994 році вперше в Україні почали впроваджуватись новітні лазерні технології у лікуванні гемангіом, завдяки першому лазеру в Україні, який був привезений Ольгою Богомолець із США та показав неперевершений результат. Це інноваційний судинний лазер на рідкому барвнику, який на сьогоднішній день залишається кращим серед існуючих методів лікування судинних пухлин шкіри. Він дозволяє безболісно і не залишаючи рубців видаляти гемангіоми та «винні» плями, навіть у немовлят.

Понад 15-ти річний досвід лікування вугрової хвороби дозволяє лікарям клініки досягти суттєвих результатів завдяки застосуванню унікальних авторських методик та сучасних лазерних систем. Якщо на шкірі вже є рубці від перенесеної вугрової хвороби, лікарі застосовують цілий комплекс процедур для покращення зовнішнього вигляду шкіри: пілінги, мікродермабразія, лазерна корекція та ін.

Евгенія 17 Квітень 2024
Хороша клініка, зверталась в клініку вже не перший раз, планую в клініці робити операцію
Ігор 14 Квітень 2024
Клініка сподобалася, лікар, Свистак Анна Павлівна, хороший спеціаліст, я задоволений усім
Юрій 13 Квітень 2024
Був на консультації у дерматолога Свістак Анни Павлівни, візитом залишився повністю задоволеним.
Ольга 13 Квітень 2024
Була на консультації у дерматолога Грищенко Романа Вадимовича, залишилась задоволеною, бо лікар мені усе настільки гарно пояснив, що я зрозуміла, що дійсно потребую у видалені проблемних ділянок, що одразу й зробила.
Вікторія 10 Квітень 2024
Клінікою задоволена, але вартість послуг для мене зависока.