Клініка доктора Богомолець

Відгуки про клініку Клініка доктора Богомолець

Клініка
add_box Дерматологія Косметологія Пластична хірургія Дерматоонкологія ... ще
Bogomolets Clinic є визнаним українським лідером з лікування новоутворень на шкірі, меланом, раків шкіри, гемангіом та судинних мальформацій, маючи сучасне діагностичне обладнання та унікальний багаторічний досвід дерматологів та онкодерматологів. Bogomolets Clinic понад 20 років запроваджує передові досягнення лазерної дерматології та косметології в Україні. Медичний центр є першопрохідником у використанні дерматологічних лазерів у нашій країні. За два десятиліття у клініці Bogomolets Clinic вилікувалося понад 500 000 пацієнтів із усіх регіонів України, близького зарубіжжя, Європи та США.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
бульвар Тараса Шевченка, 26\4 Бна карті
Шевченківський м.Університет
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
60 відгуків
Ігор 17 Липень 2024
Усе пройшло добре.
Яна 17 Липень 2024
Клініка  дуже сподобалася. Все було комфортно, зручно та добре.
Вергіна 20 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася
Євгенія 12 Червень 2024
Дуже сподобалося все у клініці.
Максим 23 Травень 2024
Все дуже добре пройшло, чітко по часу, швидко. Дуже гарно мене прийняли у цій клініці. Мені все дуже сподобалося.
Світлана 18 Травень 2024
Доктор Свистак Анна Павловна очень внимательная, приятная и добрая. Чувствуется опыт, прописала то что надо, дала дальнейшие рекомендации. Доктор очень хороший специалист
Людмила 18 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася.
Кіра 15 Травень 2024
Все добре, але часу, виділеного для проведення консультації, замало.
Людмила 14 Травень 2024
Клиника очень красивая, идеальные помещения, весь персонал чистый, красивый и хорошо одет. Атмосфера в клинике очень домашняя. Клиника мне очень понравилась
Ольга 11 Травень 2024
Мені дуже подобається клініка і лікар. Редько Тетяна Петрівна - дуже ввічлива і відповідальна людина. Я задоволена лікарем
5 6 chevron_right