Ісіда

Акції в мережі клінік Ісіда

Клініка
add_box Акушерство Гінекологія Неонатологія Педіатрія Репродуктологія УЗ-діагностика ... ще
«ISIDA» - це клініка, яка вже багато разів підтвердила свою якість міжнародною акредитацією британського стандарту QHA Trent. Тут вам зможуть надати медичні послуги в таких напрямках, як: гінекологія для дітей, підлітків, дорослих, мамологія, педіатрія. Також, фахівці медичного закладу допоможуть вирішити питання, пов'язані з безпліддям, пологами, вагітністю. Діагностику проводять на сучасній, сертифікованій апаратурі
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
Солом'янський м.Берестейська м.Шулявська
add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Логопедія Мамологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 15:00 access_time_filled чт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
Оболонський м.Мінська
add_box Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія Логопедія Мамологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 16:00 access_time_filled ср : 8:00 - 17:00 access_time_filled чт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 8Бна карті
Дніпровський м.Лівобережна
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Check-up базовий (для дорослих)» в клініці ІСІДА»

діє до 30.09.2024

Базовий сheck up підходить для жінок і чоловіків без специфічних скарг і допомагає переконатися у відсутності патологій в режимі реального часу. Завдяки комплексній діагностиці можна переконатися у відсутності захворювань або виявити ознаки патологій і визначитися з додатковими специфічними обстеженнями.

5600грн
Оболонський м.Минская

Комплексне обстеження «Check-up одного дня»

діє до 30.09.2024

У сучасної жінки багато справ. І ми знаємо, як складно іноді буває виділити час на піклування про власне здоров'я. Із пакетом "Check-up одного дня" Ви зможете пройти комплексне обстеження.

4960грн
Оболонський м.Минская

«Check-up стандартний (для жінок)»

діє до 30.09.2024

Якщо ви хочете переконається в тому, що ваша серцево-судинна система в порядку, а цукровий діабет вам не страшний, вибирайте пакет «Сheck-up стандартний». Наші лікарі перевірять ваш організм, починаючи від показників крові і закінчуючи УЗД щитовидки. Ретельний огляд дозволить вам попередити виникнення деяких хвороб і зміцнити здоров'я! Також ви зможете обговорити з сімейним лікарем проблеми, які вас турбують і змушують турбуватись. Не відкладайте турботу про своє здоров'я на завтра. Заплануйте довгу і яскраве життя без таблеток і медичної карти на сто сторінок! І нехай у хвороб не буде жодної можливості впливати на ваше майбутнє!

10800грн
Оболонський м.Минская

«Check-up розширений (для жінок)»

діє до 30.09.2024

Комплексний сheck-up в ISIDA дозволяє: визначити схильність до розвитку хвороб, зокрема - генетично обумовлених; провести профілактику хвороб; виконати ранню діагностику і лікування існуючий захворювань. Розширений сheck-up потрібен вам, якщо ви: • хочете контролювати своє здоров'я і зміцнювати його; • маєте порушення режиму сну, хронічну втому; • періодично стикаєтеся зі стресами; • відчуваєте тривожність; • схильні до депресивних станів; • хочете вести здоровий спосіб життя, але не знаєте з чого почати; • не можете скинути зайву вагу; • цінуєте свій час і не готові витрачати його на лікування хвороб, розвиток яких можна уникнути.

12900грн
Оболонський м.Минская

«Check-up розширений (для чоловіків)»

діє до 30.09.2024

Комплексний сheck-up в ISIDA дозволяє: визначити схильність до розвитку хвороб, зокрема - генетично обумовлених; провести профілактику хвороб; виконати ранню діагностику і лікування існуючих захворювань. Розширений сheck-up потрібен вам, якщо ви: • хочете контролювати своє здоров'я і зміцнювати його; • маєте порушення режиму сну, хронічну втому, від якої втомилися; • періодично стикаєтеся зі стресами; • відчуваєте тривожність; • схильні до депресивних станів; • хочете вести здоровий спосіб життя, але не знаєте з чого почати; • не можете скинути зайву вагу; • цінуєте свій час і не готові витрачати його на лікування хвороб, розвиток яких можна уникнути.

11900грн
Оболонський м.Минская

«Check-up стандартний (для чоловіків)»

діє до 30.09.2024

Здоров'я - найцінніший ресурс, яким володіє людина. У сучасному світі, який задає шалений ритм, знати, що ти здоровий - це найкращий подарунок. Тому навіть якщо ви відчуваєте себе «начебто нормально», подаруйте собі або своїм близьким щорічний сheck-up організму. Це швидко, доступно і потрібно! Наші лікарі уважно оглянуть вас або ваших рідних і допоможуть зміцнити здоров'я, щоб запобігти розвитку хвороб в майбутньому.

8500грн
Оболонський м.Минская

Пакет «Check-up базовий (для дітей)»

діє до 30.09.2024

Іноді діти мовчать про те, що їх турбує. Або не знають, що, наприклад, періодична здавленість в області верхнього відділу очеревини не є нормою, а може бути раннім симптомом гастриту. Базовий сheck-up дитячого організму дозволить об'єктивно оцінити роботу печінки, селезінки, шлунка, жовчного міхура, підшлункової залози, загальної жовчної протоки і панкреатичної протоки. Дозволить оцінити загальний стан здоров'я.

4920грн
Оболонський м.Минская

Пакет«PostCOVID-19 check-up для дітей»

діє до 30.09.2024

«PostCOVID-19 check-up для дітей» підходить для діток, які перенесли коноронавірусную інфекцію в легкій формі і без ускладнень. Але для того, щоб переконається в цьому і зміцнити здоров'я дитини, вам знадобиться допомога наших лікарів. У зручний для вас час вони готові провести консультацію і огляд маленького пацієнта.

4480грн
Оболонський м.Минская

Пакет«PostCOVID-19 check-up для дітей розширений»

діє до 30.09.2024

COVID-19 миє по-різному впливати на організм. Тому, щоб убезпечити свою дитину від небажаних ускладнень в майбутньому, після перенесення хвороби ми радимо зробити розширений check-up. Наші лікарі проведуть детальний огляд, оцінять стан здоров'я на поточний момент, поділяться з вами слушними порадами щодо зміцнення імунітету дитини. Ви упевнитеся в тому, що він здоровий і йому нічого не загрожує

7240грн