Ісіда

Відгуки про мережу клінік Ісіда

Клініка
add_box Акушерство Гінекологія Неонатологія Педіатрія Репродуктологія УЗ-діагностика ... ще
«ISIDA» - це клініка, яка вже багато разів підтвердила свою якість міжнародною акредитацією британського стандарту QHA Trent. Тут вам зможуть надати медичні послуги в таких напрямках, як: гінекологія для дітей, підлітків, дорослих, мамологія, педіатрія. Також, фахівці медичного закладу допоможуть вирішити питання, пов'язані з безпліддям, пологами, вагітністю. Діагностику проводять на сучасній, сертифікованій апаратурі
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
Київ, б-р Вацлава Гавела (Івана Лепсе), 65на карті
Солом'янський м.Берестейська м.Шулявська
add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Логопедія Мамологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 15:00 access_time_filled чт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Київ, просп. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 22на карті
Оболонський м.Мінська
add_box Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія Логопедія Мамологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 16:00 access_time_filled ср : 8:00 - 17:00 access_time_filled чт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 8Бна карті
Дніпровський м.Лівобережна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуків
Олександра 15 Березень 2024
Чудова, хороша клініка. Дуже все сподобалося у цій клініці, все пройшло супер.
Максим 15 Лютий 2024
На нашу думку, Ровнер Яна В'ячеславівна, просто чудовий лікар. Лікар дуже сподобалася. Ставила питання щодо дитини, перевіряла наскільки дитина розвинута, провела огляд. Клініка сподобалася
Єлизавета 05 Лютий 2024
Дуже гарний лікар Шокур Алла Сергіївна, дуже гарна клініка, прийду в клініку ще
Анна 13 Січень 2024
Все сподобалось. Пройшло все прекрасно. Все супер.
Варвара 16 Грудень 2023
Візитом залишилась задоволеною.
Каміло 14 Грудень 2023
Клініка сподобалась, все пройшло добре.
Анна 16 Березень 2021
Отличный специалист! Рада, что попала именно к Быковой Л.М. Все четко и по делу.
Татьяна 29 Грудень 2020
Дуже сучасна клініка, приємний персонал і якісні послуги.