Інновація, онкологічна клініка

Інновація, онкологічна клініка

Клініка
add_box Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Мамологія Онкологія Пластична хірургія ... ще
Онкологічний центр Інновація надає високоякісну спеціалізовану хіміотерапевтичну, радіологічну і хірургічну допомогу в лікуванні онкологічних пацієнтів. Фахівці центру регулярно підвищують свою кваліфікацію у провідних клініках Німеччини, де переймають досвід зарубіжних колег, отримуючи європейську практику лікування пухлинних захворювань
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:30 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
с. Лютеж, вул. Вітряного, 69ана карті
Київська область м.Героїв Дніпра
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Косметологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
вул. Кондратюка, 2-ана карті
Оболонський м.Мінська
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Відкрився у 2009 році онкологічний центр Інновація у місті Київ, який надає весь комплекс необхідних медичних послуг, починаючи від первинної діагностики, до оперативного втручання та післяопераційного лікування. Центр зібрав під своєю егідою висококласних фахівців, які здійснюють діагностику та лікування онкологічних хворих на базі новітнього обладнання, застосовуючи передові інноваційні методи і техніки.

Особливості онкологічної клініки Інновація

Розвиток онкологічного центру не стоїть на місці, його співробітники щогодини працюють для досягнення бездоганно високої якості надання лікувальної допомоги і сервісу.  Допомогою онкологічного центру сьогодні користуються не тільки громадяни України, а й пацієнти з Росії, Сербії, Молдови, Грузії, Азербайджану, Узбекистану і Казахстану.  З метою досягнення максимальної ефективності лікування, фахівці клініки дотримуються принципів індивідуального підходу і з кожного клінічного випадка збирають лікарський консиліум.

Сьогодні онкологічний центр Інновація це:

• висококваліфіковані фахівці та уважний молодший персонал;
  • новітні методи діагностики та лікування: інтраопераційне опромінення раку молочної залози, сучасна променева терапія за допомогою лінійного прискорювача останнього покоління, малоінвазивні хірургічні методи, органозберігаючі оперативні втручання;
  • дотримання міжнародних стандартів якості;
  • поліклініка на 150 відвідувань;
  • стаціонарне відділення на 43 місця;
  • одно- і двомісні палати;
  • відділення променевої терапії;
  • діагностичне відділення;
  • відділення інтенсивної терапії
  • сучасно оснащені операційні.

Тут передбачено все для вашого лікування і комфортного перебування.  Медичний персонал центру оточить вас турботою і увагою, ви відчуєте надійність і впевненість у завтрашньому дні!

Ознайомитися з вартістю послуг і враженнями пацієнтів, які вже побували на прийомі в клініці Інновація в Києві, можна в розділах «Ціни» і «Відгуки».

Наталія 03 Листопад 2023
Федосов Артем Едуардович - гарний лікар маммолог. Консультація пройшла чудово
Виктория 03 Січень 2020
Клиника достаточно комфортная и есть много мест где присесть, приветливые администраторы.
Татьяна 09 Грудень 2019
Комфортно, уютно.
Александра 09 Листопад 2018
Все устроило в работе клиники. Осталась довольна.
Татьяна 23 Жовтень 2018
Всем остались довольны, и обслуживанием, и компетентностью.