Відгуки про клініку Інновація Лайф, поліклініка на Оболоні

Клініка
Алергологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Косметологія, Мамологія, Онкологія, Пластична хірургія, Проктологія, Психологія, Терапія, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Сб-Нд: вихідний

вул. Кондратюка, 2-а. На карті

Оболонський , м.Мінська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
    Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Акушерство, Алергологія, Андрологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Імунологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Масаж, Наркологія, Неврологія, Неонатологія, Нефрологія, Онкологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Ревматологія, Рефлексотерапія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Ендокринологія, Дерматовенерологія, Функціональна діагностика, Денний стаціонар, Нетрадиційна медицина, Ведення вагітності, Лабораторна діагностика, Вакцинаціяще
    • пн-нд 7:30-21:00

вул. Тимошенка, 19. На карті

Оболонський , Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра

• Акушерство, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Логопедія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Пульмонологія, Рентгенологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Дерматовенерологія, Функціональна діагностика, Денний стаціонар, Стаціонар, Лабораторна діагностикаще
    • пн-нд цілодобово

просп. Порика, 9А. На карті

Оболонський , Нивки

• Акушерство, Алергологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Логопедія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Репродуктологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія, Вакцинаціяще
    • пн-сб 9:00-18:00
    • нд 9:00-15:00

м. Київ, пр. Героїв Сталінграда, 22. На карті

Оболонський , Мінська

• Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Мамологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Проктологія, Травматологія, УЗ-діагностика, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Лабораторна діагностикаще
    • пн-сб 8:00-20:00
    • нд вихідний

пр-т Степана Бандери, 17/1. На карті

Оболонський , Почайна

• Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Оториноларингологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія, Лабораторна діагностикаще
    • пн-пт 8:00-20:00
    • сб-нд 9:00-16:00

вул. Маршала Тимошенко, 29. На карті

Оболонський , Мінська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Юлия, 03.09.2019

Катерина, 08.05.2019

Ирина, 10.04.2019

Юля, 08.04.2019

Ольга, 18.03.2019

Татьяна, 07.11.2018

Красивая частная клиника. Сложно оценить клинику по негативному впечатлению от приема врача. Может в этой клинике и есть врачи, которые действительно хотят помагать людям в борьбе со страшной болезнью.

Людмила, 19.03.2018

Лидия, 22.02.2018

Татьяна, 29.12.2017

Марина, 24.11.2017

Ольга, 09.11.2017

Людмила, 04.10.2017

Юлия, 29.09.2017

Наталия, 25.07.2017

Я ничего не ждала, меня быстро оформили, провели к доктору.

Виктория, 10.07.2017

Назар, 13.06.2017

Светлана, 23.05.2017

Ирина, 13.04.2017

Елена, 21.03.2017

Алёна, 16.03.2017

Анна, 06.03.2017

На контрасте с гос. клиниками - небо и земля! Даже онкология может быть светлой. Не старались у меня "выудить" побольше денег, сделали и учли все возможные бонусы и скидки, предложили оптимальный вариант исследований, не "втюхивали" какие-то лишние анализы. И приём, как и обещалось в акции, был действительно бесплатный! Но это никак не сказалось на качестве обслуживания. Я была ВИП- клиентом. Большое спасибо!

Елена, 02.02.2017

Валерий, 13.12.2016

Все супер!

Ксения, 24.10.2016
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.