Полтава

Сторінка 6: Приватні лікарі в Полтаві

Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Коблицька Наталія Вадимівна на Doc.ua
Лікар Коблицька Наталія Вадимівна має значний досвід роботи, проводить консультативні прийоми, дерматоскопію, трихоскопію, радіоволонове видалення, кріотерапію і панч-біопсію.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Рослякова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, має першу категорію, проводить малі інвазивні процедури, а саме біопсію ендометрія, УЗ-пункції, вискоблювання.
Лікар Акушер-гінеколог Яценко Наталія Петрівна на Doc.ua
Наталія Петрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань і патологій. Займається лікуванням дисплазії шийки матки, кольпіту, цервіциту, сальпінгоофорита, аденоміозу та ін.
Лікар Алерголог, Імунолог Ляховська Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна спеціалізується на алергології та імунології. Займається лікуванням алергічного сезонного риніту і кон'юнктивіту, алергічної екземи, кропив'янки, цілорічного алергічного риніту, бронхіальної астми, герпетичної інфекції, синдрому хронічної втоми та ін.
Лікар Алерголог, Гастроентеролог, Терапевт Муляр Лариса Анатоліївна на Doc.ua
Професійний лікар-терапевт, веде і консультативний прийом в клініці, також виїжджає і додому до пацієнта при необхідності. Займається лікуванням таких захворювань, як гастрит, бронхіт, ОРЗ, пневмонія, грип, ГРВІ тощо
Лікар Уролог Мокеєв Олександр Володимирович на Doc.ua
Лікар-уролог, онкохірург першої категорії Макєєв Олександр Володимирович має значний досвід лікування і профілактики захворювань і патологій жіночої та чоловічої сечостатевої системи, а так само проведення онкологічного скринінгу. Виконує оперативні втручання при пухлинах сечостатевої системи, черевної ділянки, м'яких тканин і шкіри
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Муковоз Оксана Євгеніївна на Doc.ua
Оксана Євгенівна лікар хірург-онколог, мамолог, більшою мірою спеціалізується на лікуванні раку молочних залоз. Проводить профілактику раку, обстежує молочні залози і лікує консервативним і хірургічним методом патології молочних залоз.
Лікар Невролог Мелашенко Галина Володимирівна на Doc.ua
Галина Володимирівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних патологій. Займається лікуванням депресії, панічних атак, тривожного розладу, розсіяного склерозу, міастенії, полінейропатії, доброякісного позиційного пароксизмального запаморочення, вертиго, радикулопатій, інсульту та ін.
Лікар Офтальмолог Степанюк Світлана Федорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Світлана Федорівна є досвідченим офтальмологом, в спеціалізацію якого входить контактна корекція зору і Оптометрія. Крім консультування пацієнтів щодо стану здоров'я, вона також і індивідуально підбирає м'які контактні лінзи.
Лікар Нарколог, Психіатр Власенко Ігор Володимирович на Doc.ua
Лікар нарколог, психіатр і організатор управління охороною здоров'я з вищою кваліфікаційною категорією. Доктор виводить із запою з виїздом на будинок, лікує наркоманію, алкоголізм, ігроманію, нікотинову залежність, неврози, посттравматичні стресові розлади у учасників бойових дій і АТО.