Полтава

Сторінка 9: Приватні лікарі в Полтаві

Дивитись клініки в Полтаві
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Цуканова Зоя Адамівна на Doc.ua
Зоя Адамівна професійний акушер-гінеколог, вона веде консультативний прийом, виконує кольпоскопію, бере мазки для лабораторного дослідження та ще багато іншого. Лікує захворювання такі як, хворобливі місячні, уреаплазмоз, хламідіоз, кандидоз, вульвіт, ендометрит і т.д.
Лікар Проктолог Пурденко Сергій Володимирович на Doc.ua
Лікар проктолог Пурденко Сергій Володимирович проводить діагностику і лікування таких захворювань як: геморой, анальні тріщини (анальні фісури, тріщини в задньому проході), анальні поліпи, анальні папіломи і кондиломи ануса, анальні бахромки, криптит, запори, анальний свербіж
Лікар Проктолог, Хірург Кравченко Сергій Павлович на Doc.ua
Кравченко Сергій Павлович
Лікар спеціалізується на хірургії та проктології і регулярно підвищує кваліфікацію за двома цими напрямками. Діагностує і лікує проктологічні патології, а також проводить хірургічні втручання.
Медіон, медичний лікувально-діагностичний центр
Консультация проктолога – 280 грн.
вул. Сінна, 37на карті
Київський
Лікар Уролог Ткаченко Ян Олександрович на Doc.ua
Ткаченко Ян Олександрович
Лікар-уролог першої категорії, проводить лікування каменів передміхурової залози, сечокам'яної хвороби, циститу, простатиту, уретриту, аденоми простати. Здійснює УЗД-діагностику, пальцеве обстеження передміхурової залози та ін.
Виклик додому
Лікар Невролог Саник Лідія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на неврології. Займається лікуванням таких захворювань, як: невралгія, мігрень, міжхребцева грижа, радикуліт. Має ряд публікацій у збірниках і наукових конференціях, спеціалізованих періодичних виданнях, співавтор двох патентів на корисну модель
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Сова Тетяна Андріївна на Doc.ua
Тетяна Андріївна лікар акушер-гінеколог. Вона проводить такі процедури, як кольпоскопія, біопсія, ендометрія і т.д. І займається лікуванням незапальних і запальних захворювань жіночих статевих органів, жіночим безпліддям і проблемами із зачаттям, захворюваннями, які передаються статевим шляхом та порушеннями менструального циклу.
Лікар Отоларинголог Куценко Богдан Анатолійович на Doc.ua
Лікар-отоларинголог, здійснює продування слухових труб по Політцеру, туалет вушної / носових порожнин, промивання носа по Проетцу, вливання лікарських засобів в гортань. Проводить лікування гаймориту, фарингіту, отиту, гіпертрофії мигдаликів, ларингіту, синуситу, нежиті і ін.
Лікар УЗД-фахівець Іваницький Ігор Валерійович на Doc.ua
Лікар-УЗД Іваницький Ігор Сергійович має великий стаж роботи. Професійно проводить комплексну УЗД-діагностику таких органів як: нирки, печінку, шлунок, підшлункова, жовчний міхур, передміхурова залоза та інші
Центр неврології Літвіненко клінік
вул. М. Дмітрієва, 6Дна карті
Шевченківський
Лікар Флеболог, УЗД-фахівець Щербань Дмитро Анатолійович на Doc.ua
Лікар-судинний хірург, УЗД-фахівець, проводить УЗД вен нижніх кінцівок, здійснює компресійну склеротерапію, мікрофлебектомію (оперативне лікування варикозної хвороби).
Лікар Невролог Гапонюк Аліна Петрівна на Doc.ua
Лікар-невролог, проводить лікування судинних захворювань головного та спинного мозку, наслідків перенесених запальних захворювань нервової системи, арахноїдитів головного мозку, вертеброгенних неврологічних синдромів, полінейропатії, мігрені та ін.
Виклик додому