Полтава

Сторінка 8: Приватні лікарі Полтави

Лікар Отоларинголог Куценко Богдан Анатолійович на Doc.ua
Лікар-отоларинголог, здійснює продування слухових труб по Політцеру, туалет вушної / носових порожнин, промивання носа по Проетцу, вливання лікарських засобів в гортань. Проводить лікування гаймориту, фарингіту, отиту, гіпертрофії мигдаликів, ларингіту, синуситу, нежиті і ін.
Лікар УЗД-фахівець Іваницький Ігор Валерійович на Doc.ua
Лікар-УЗД Іваницький Ігор Сергійович має великий стаж роботи. Професійно проводить комплексну УЗД-діагностику таких органів як: нирки, печінку, шлунок, підшлункова, жовчний міхур, передміхурова залоза та інші
Лікар Невролог Гапонюк Аліна Петрівна на Doc.ua
Лікар-невролог, проводить лікування судинних захворювань головного та спинного мозку, наслідків перенесених запальних захворювань нервової системи, арахноїдитів головного мозку, вертеброгенних неврологічних синдромів, полінейропатії, мігрені та ін.
Лікар Терапевт Ткаченко Олександр Михайлович на Doc.ua
Лікар-терапевт (вища категорія), заступник головного лікаря по медичній частині клініки «Медіон». Здійснює екстрену допомогу при невідкладних станах, лікування простудних захворювань, хронічної втоми, патологій суглобів, хребта, серцево-судинної системи, нирок і ін.
Лікар Педіатр Танянська Світлана Михайлівна на Doc.ua
Лікар-педіатр (вища категорія), є кандидатом медичних наук, проводить лікування ангіни, пневмонії, бронхіту, грипу, вітрянки, краснухи, кору, панкреатиту, ГРВІ та ін. Здійснює імунопрофілактику дітей.
Лікар Інфекціоніст Волошина Людмила Григорівна на Doc.ua
Лікар-інфекціоніст (вища категорія), займається лікуванням аскаридозу, сказу, хвороби Лайма, дизентерії, кліщового енцефаліту, гепатиту, описторхоза і ін.
Лікар Невролог Левченко Ніна Григорівна на Doc.ua
Ніна Григорівна лікар-невролог, вона виконує лікування перенесених наслідків запальних захворювань нервової системи, арахноїдит головного мозку, судинних захворювань головного та спинного мозку, вертеброгенного неврологічного синдрому, поліневропатії різного генезу і багатьох інших.
Лікар Кардіолог Махарадзе Суліко Автандилович на Doc.ua
Лікар-кардіолог, проводить лікування хворих з кардіологічною патологією, визначення у пацієнтів фактора ризику серцево-судинних патологій, електрокардіографію. Лікує вегетосудинну дистонію, стенокардію, аритмію серця, кардіоміопатії та ін.
Лікар Ортопед, Травматолог Павленко Світлана Миколаївна на Doc.ua
Лікар вищої категорії, лікує плоскостопість, кіфоз, дисплазію кульшових суглобів, фасциит, різні травми. Здійснює видалення ліпом, атером гігром, сухожильний шов, остеосинтез переломів, коригуючі остеотомії.
Лікар Невролог Лісовецька Таміла Николевна на Doc.ua
Лікар-невролог, проводить лікування таких патологій, як судинні захворювання мозку, наслідки перенесених хвороб нервової системи запального характеру, вертеброгенні неврологічні синдроми, арахноїдити головного мозку, поліневропатії різного генезу.