Полтава

Сторінка 7: Приватні лікарі в Полтаві

Лікар Гастроентеролог, Терапевт Лисиця Тетяна Григорівна на Doc.ua
Лікар-терапевт вищої категорії, проводить підбір індивідуальних схем для хворих з гастроентерологічною, серцево-судинною, бронхолегеневою патологією, ЕКГ. Лікує пневмонію, дуоденіт, гастрит, стенокардію і ін.
Лікар Невролог, Реабілітолог Литвиненко Наталія Володимирівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Провідний спеціаліст центру неврології та реабілітації, професор кафедри нервових хвороб УМСА Наталія Литвиненко Володимирівна, має значний стаж роботи. Проводить консультативні прийоми, лікування таких захворювань як: мігрень, вегетативна дисфункція, остеохондроз, судинні захворювання головного мозку, неврит, нейропатія, невралгія, радикуліт, радикулопатія, поліневрит, поліневропатія, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз, блефароспазм, тунельний синдром
Лікар Кардіолог Савченко Наталія Богданівна на Doc.ua
Наталія Савченко лікар-кардіолог вищої категорії. Протягом 9 років завідувала відділенням денного стаціонару в Полтавському обласному кардіологічному диспансері. Спеціалізується на лікуванні гіпертонічної, ішемічної хвороби серця, метаболічних порушень.
Лікар Ендокринолог Матюша Альбіна Анатоліївна на Doc.ua
Альбіна Анатоліївна лікар-ендокринолог, в своїй практиці вона лікує порушення вуглеводного обміну, захворювання щитовидної залози, патології надниркових залоз.
Лікар Дерматовенеролог Лаврушко Світлана Іванівна на Doc.ua
Світлана Іванівна спеціалізується на дерматовенерології. Веде прийом дорослих і дітей. Займається лікуванням мікроспорів, дерматомікозів, кандидозу, різнобарвного лишаю, онихомікоза та ін.
Лікар Стоматолог Ворошилов Андрій Геннадійович на Doc.ua
Доктор-стоматолог, проводить терапевтичне, ортопедичне і хірургічне лікування зубів. Проводить будь-які стоматологічні маніпуляції від професійної гігієни порожнини рота і установки пломби до складних хірургічних втручань і виготовлення протезів з різних матеріалів.
Лікар Офтальмолог Шаткун Андрій Анатолійович на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Горовенко Світлана Борисівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог (перша категорія), проводить УЗД, кольпоскопію з метою діагностики і подальшим лікуванням вагініту, вульвіту, кольпіту, ендометриту, безпліддя і проблем із зачаттям, порушень менструального циклу, дисменореї і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Федорова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог (перша категорія), здійснює кольпоскопію, УЗД (вагінальним датчиком), лікування жіночого безпліддя і проблем із зачаттям, порушень менструального циклу, кольпіту, вагініту, вульвіту, ендометриту та ін.
Лікар Невролог Куценко Анатолій Іванович на Doc.ua
Лікар-невролог, має вищу лікарську кваліфікацію. У сфері професійної діяльності - лікування судинних патологій головного та спинного мозку, наслідків перенесених запальних захворювань нервової системи, вертеброгенних неврологічних синдромів, полінейропатії, нейроендокринних і вегетативних захворювань, мігрені та ін.