Полтава

Сторінка 7: Приватні лікарі в Полтаві

Дивитись клініки в Полтаві
Лікар Уролог Мокеєв Олександр Володимирович на Doc.ua
Лікар-уролог, онкохірург першої категорії Макєєв Олександр Володимирович має значний досвід лікування і профілактики захворювань і патологій жіночої та чоловічої сечостатевої системи, а так само проведення онкологічного скринінгу. Виконує оперативні втручання при пухлинах сечостатевої системи, черевної ділянки, м'яких тканин і шкіри
Центр гінекології та урології LYTVYNENKO CLINIC
Лікар Невролог Мелашенко Галина Володимирівна на Doc.ua
Галина Володимирівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних патологій. Займається лікуванням депресії, панічних атак, тривожного розладу, розсіяного склерозу, міастенії, полінейропатії, доброякісного позиційного пароксизмального запаморочення, вертиго, радикулопатій, інсульту та ін.
Елітмед+
вул. Небесної сотні, 74на карті
Подільський
Лікар Офтальмолог Степанюк Світлана Федорівна на Doc.ua
Світлана Федорівна є досвідченим офтальмологом, в спеціалізацію якого входить контактна корекція зору і Оптометрія. Крім консультування пацієнтів щодо стану здоров'я, вона також і індивідуально підбирає м'які контактні лінзи.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика ТРЦ Конкорд
вул. Фрунзе, 60-А (ТРЦ «Конкорд»)на карті
Лікар Психіатр, Нарколог Власенко Ігор Володимирович на Doc.ua
Лікар нарколог, психіатр і організатор управління охороною здоров'я з вищою кваліфікаційною категорією. Доктор виводить із запою з виїздом на будинок, лікує наркоманію, алкоголізм, ігроманію, нікотинову залежність, неврози, посттравматичні стресові розлади у учасників бойових дій і АТО.
Приватний кабінет нарколога-психіатра Власенко І.В.
Выезд на дом - 500 грн.
вул. Матросова 4, каб. 318на карті
Виклик додому
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Лисиця Тетяна Григорівна на Doc.ua
Лікар-терапевт вищої категорії, проводить підбір індивідуальних схем для хворих з гастроентерологічною, серцево-судинною, бронхолегеневою патологією, ЕКГ. Лікує пневмонію, дуоденіт, гастрит, стенокардію і ін.
Медіон, медичний лікувально-діагностичний центр
Консультация терапевта без ЭКГ – 215 грн.
вул. Сінна, 37на карті
Київський
Лікар Логопед, Дефектолог Федорченко Юлія Сергіївна на Doc.ua
Дефектолог-логопед, ерготерапевт першої категорії Федорченко Юлія Сергіївна, має значний стаж роботи в проведенні реабілітації після інсульту, афазії (порушення мови) різного генезу у дорослих і дітей. А також є активним учасником науково-практичних конференцій, тренінгів, симпозіумів та семінарів в області профілактики і реабілітації з 2007 року
Лікар Реабілітолог, Невролог Литвиненко Наталія Володимирівна на Doc.ua
Литвиненко Наталія Володимирівна
Доктор медичних наук
Провідний спеціаліст центру неврології та реабілітації, професор кафедри нервових хвороб УМСА Наталія Литвиненко Володимирівна, має значний стаж роботи. Проводить консультативні прийоми, лікування таких захворювань як: мігрень, вегетативна дисфункція, остеохондроз, судинні захворювання головного мозку, неврит, нейропатія, невралгія, радикуліт, радикулопатія, поліневрит, поліневропатія, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз, блефароспазм, тунельний синдром
Центр неврології Літвіненко клінік
Лікар Кардіолог Савченко Наталія Богданівна на Doc.ua
Наталія Савченко лікар-кардіолог вищої категорії. Протягом 9 років завідувала відділенням денного стаціонару в Полтавському обласному кардіологічному диспансері. Спеціалізується на лікуванні гіпертонічної, ішемічної хвороби серця, метаболічних порушень.
Центр неврології Літвіненко клінік
Лікар Невролог Щербань Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дитячій неврології. Займається лікуванням епілепсії, наслідків черепно-мозкової травми, вроджених вад розвитку ЦНС, головного болю, нервових тіків, енурезу, порушень мовного, моторного розвитку та ін.
Лікар Невролог Піддубна Олександра Олегівна на Doc.ua
Піддубна Олександра Олегівна має великий досвід роботи в області неврології. Проводить діагностику і лікування захворювань центральної і периферичної нервової системи, нейростоматологічних захворювань, корекцію вестибулярних порушень.