Полтава

Сторінка 5: Приватні лікарі в Полтаві

Лікар Сімейний лікар Киктенко  Лілія  Геннадіївна на Doc.ua
Консультація від450 грн
Кваліфікований сімейний лікар, 9 років досвіду. Проводить консультації, діагностику, лікування та динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних досліджень відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, а також динамічне спостереження за пацієнтами із діагностованими хронічними захворюваннями
Лікар Уролог, Хірург Грибініченко  Наталія  Миколаївна на Doc.ua
Консультація від500 грн
Наталія Миколаївна - лікар уролог, хірург зі стажем роботи 10 років. Спеціалізується на лікуванні захворювань сечостатевої системи, а саме: циститу, простатиту, пієлонефриту, уретриту та інше. Також лікар проводить консервативне лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози.
Лікар Лікар функціональної діагностики Соловйова Галина Олексіївна на Doc.ua
Консультація
Лікар функціональної діагностики. Кандидат медичних наук. Вища категорія. Стаж роботи 12 років. Лікар проводить діагностику за болів в області серця, аритмії, гіпертонічної хвороби, частого головного болю, підвищеної втоми, панічних атак та інших симптомів. Пацієнти відзначають її уважність та доброзичливість.
Лікар Педіатр Ковальчук Христина Тарасівна на Doc.ua
Консультація від400 грн
Лiкар-педіатр. Стаж роботи 7 років. Ковальчук Христина Тарасівна приймає пацієнтів з такими захворюваннями : підвищення температури тіла, біль в горлі, кашель, нежить, поганий апетит, блювання, діарея. Лікар проводить планову вакцинацію.
Лікар Ортопед-травматолог Маценко Михайло Вадимович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від400 грн
Я – орієнтований на результат. Комунікабельний, безконфліктний. Швидко адаптуюся до нових умов. Зацікавлений у власному професійному зрості. Практичний досвід з 2021 року.
Лікар УЗД-фахівець Жгута Уляна Андріївна на Doc.ua
Консультація
Лікар ультразвукової діагностики. Стаж роботи 4 роки. Постійний учасник конференцій, вебінарів, майстер-класів по удосконаленню знань та навичок в УЗД та терапевтичній діагностиці.
Лікар Педіатр Литвиненко Тамара Владимировна на Doc.ua
Лікар Педіатр Кучерова  Яна Владимировна на Doc.ua