Полтава

Сторінка 11: Приватні лікарі в Полтаві

Дивитись клініки в Полтаві
Лікар Невролог Ярош Тетяна Іванівна на Doc.ua
Ярош Тетяна Іванівна
Тетяна Іванівна спеціалізується на лікуванні судинних захворювань, що виникають в головному і спинному мозку, наслідків раніше перенесених хвороб нервової системи, арахноїдити головного мозку, хвороб периферичної нервової системи, полінейропатії, вертеброгенних неврологічних синдромів, вегетативних / нейроендокринних хвороб і ін.
Виклик додому
Лікар Стоматолог Мілєхін Людмила Олександрівна на Doc.ua
Завідуюча стоматологічним відділенням клініки «Дентер», лікує карієс, пульпіт, періодонтит, підвищену чутливість зубів. Проводить реставрацію зубів, пломбування кореневих каналів, відбілювання, гігієну порожнини рота та ін.
Лікар Психолог, Психотерапевт Господінюк Світлана Володимирівна на Doc.ua
Світлана Господинюк гештальт-терапевт і сімейний психолог, регулярно бере участь в наукових конференціях і є магістром психології. Лікар проводить сімейні консультації, допомагає впоратися з тривожними станами, депресіями, панічними атаками і багато інших.
Приватний кабінет психолога Світлани Господинюк
у відпустці до 20.05.21
вул. Котляревського, 1/27на карті
Київський
Лікар Травматолог, Ортопед Онищенко Олександр Васильович на Doc.ua
Лікар діагностує і лікує асиметричні складки на ніжках у дітей, різну довжину ніг, болі в хребті або суглобах при бігу і ходьбі, викривлення рук, ніг, хребта, клишоногість, кривошию, дисплазію, варусні, вальгусні деформації кінцівок і ін.
Лікар Стоматолог Миронець Ольга Михайлівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, здійснює маніпуляції з терапевтичного напрямку: реставрацію зубів, відбілювання, пломбування кореневих каналів, гігієну порожнини рота. Лікує пульпіт, підвищену чутливість зубів, періодонтит і ін.
Лікар Терапевт, Гематолог Недоборенко Вадим Михайлович на Doc.ua
Вадим Михайлович є лікарем-терапевтом і гематологом. Він проводить огляд, вивчає анамнез, робить електрокардіографію та призначає лікування з різних захворювань в своїй сфері діяльності.
Медіон, медичний лікувально-діагностичний центр
Консультация терапевта без ЭКГ – 215 грн.
вул. Сінна, 37на карті
Київський
Лікар Дерматовенеролог Жогова Наталія Іллівна на Doc.ua
Наталія Іллівна спеціалізується на терапії уражень шкірного покриву різного генезу, дерматитів. Проводить лікування грибкових, вірусних, паразитарних захворювань епідермісу, хвороб, що передаються статевим шляхом, хронічних захворювань в дерматовенерології.
Виклик додому
Лікар Онколог, Уролог Литвиненко Віктор Євгенійович на Doc.ua
Литвиненко Віктор Євгенійович
Литвиненко Віктор Євгенович має значний досвід роботи в галузі хірургії та онкології. Проводить консультативні прийоми, урофлуометрію, біопсію простати, урологічний онкологічний скринінг і радіохвильові хірургічні видалення. Має досвід великий досвід лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів, затримок або нетримання сечі, аденома, простатит, фімоз, інфекції, що передаються статевим шляхом та інші
Лікар Стоматолог Гуржій Олена Вікторівна на Doc.ua
Гуржій Олена Вікторівна
Лікар-стоматолог дитячий (вища категорія), фахівець з терапевтичного напрямку стоматології: проводить відбілювання, реставрації зубів, пломбування кореневих каналів та ін. Є кандидатом медичних наук.
Лікар УЗД-фахівець Котюх Наталія Іванівна на Doc.ua
УЗД-фахівець, проводить УЗД-дослідження жовчного міхура, м'яких тканин, передміхурової залози, лімфатичних вузлів, вилочкової залози, молочних залоз, матки, сечового міхура та ін.