Полтава

Сторінка 16: Приватні лікарі Полтави

Лікар Невролог Станіславська Оксана Антонівна на Doc.ua
Лікар-невролог, в компетенції якого знаходиться лікування судинних патологій головного та спинного мозку, наслідків перенесених запальних захворювань нервової системи, мігрені, вертеброгенних неврологічних синдромів, полінейропатій різного генезу та ін.
Лікар Масажист, Реабілітолог Федченко Володимир Якович на Doc.ua
Масажист-реабілітолог Федченко Володимир Якович має великий стаж роботи, в області реабілітації після інсульту, при хворобі Паркінсона, розсіяному склерозі, черепно-мозковій травмі, спінальної травми, грижі диска. Професійно проводить кінезіотерапію, механотерапію і медичний масаж
Лікар Рентгенолог Маслов Олег Борисович на Doc.ua
Лікар-рентгенолог, проводить магнітно-резонансну томографію. Працює на сучасному обладнанні, гарантуючи найбільш точні результати досліджень.
Лікар Ортопед, Травматолог Климчук Олександр Олександрович на Doc.ua
Лікар ортопед-травматолог, проводить ПХО (первинну хірургічну обробку) ран, остеосинтез переломів, сухожильний шов, коригуючі остеотомії. Крім того, здійснює видалення гігром, хондром, ліпом, атером і кістково-хрящових екзостозів.
Лікар Стоматолог Кушнаревич Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Проводить реставрацію зубів, відбілювання, пломбування кореневих каналів, гігієну порожнини рота та ін. Лікує карієс, періодонтит, підвищену чутливість зубів (гиперестезию), пульпіт.
Лікар Рентгенолог Шерстюк Олександр Олександрович на Doc.ua
Олександр Олександрович Шерстюк спеціалізується на проведенні рентген-досліджень організму. Він проводить рентгеноскопію і рентгенографію кісток тазу, суглобів, черепа, ребер, нижніх / верхніх кінцівок, відділів хребта (шийного, крижового, грудного).
Лікар Психолог Анчаков Руслан Романович на Doc.ua
Практикуючий психолог в методі Позитивна психотерапія. Лікар допомагає впоратися з депресивними станами, стресом, апатією, песимізмом, конфліктами з собою і іншими, проблемами в стосунках. Допомагає знайти баланс, гармонію і сенс життя, поставити перед собою правильні цілі для досягнення необхідних результатів.