Одеса

Сторінка 4: Психологи в Одесі

Лікар Психолог Гріза Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Психолог-юнгіанскій консультант, казкотерапевт, працює з дітьми, підлітками та дорослими. Спеціалізується на роботі зі сновидіннями, пісочній терапії, казкотерапіії, арт-терапії, а також консультує з питань психологічних і травм розвитку у дітей, психокорекції поведінки і психосоматики
Приватний кабінет психолога-казкотерапевта Тетяни Грізи
вул. Космонавтів, 32на карті
Хаджибейський
Виклик додому
Лікар Психотерапевт, Психолог Гурська Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Кандидат психологічних наук, клінічний психолог, акредитований гештальт-терапевт, супервізор, автор підручника «Патопсихологія», автор понад 10 наукових статей, керівник центру клінічної психології «Сприяння». Спеціаліст в клінічних питаннях психотерапії та психологічної реабілітації пацієнтів з шизофренією. Досвід клінічної практики більш 15 років. Успішно працює з людьми з психічними розладами (панічні атаки, депресії, неврози, психози, фобії, шизофренія), а також з членами їх сімей у форматі групи та індивідуальної психотерапії
Центр клінічної психології «Содєйствіє»
вул. Довга, 45на карті
Київський
Лікар Психолог Штефан Катерина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психологічному консультуванні і довгостроковій психотерапії. Допомагає клієнтам виходити зі складних життєвих ситуацій, впоратися з депресивними станами і підвищеною тривожністю, вибудовувати гармонійні взаємини з близькими і колегами, позбутися від панічних атак, підвищеної агресії і розладів харчової поведінки.
Приватний кабінет психолога-психотерапевта Катерини Штефан
Если это курс консультаций, стоимость приема оговаривается с каждым клиентом индивидуально
вул. В'ячеслава Чорновола 4, кабінет 32на карті
Лікар Психолог Друтіс Олена  на Doc.ua
Психолог, займається проведенням індивідуальних консультацій, а також групових занять, є засновником Центру психології «Self». Працює зі стресом, депресіями, фобіями і ін.
Селф, психологічний центр
вул. Троїцька, 33/а, офіс 401 (вхід з двору)на карті
Лікар Психолог Попова Світлана Володимирівна на Doc.ua
Лікар проводить терапію невротичних станів, пов'язаних з конфліктними ситуаціями в сім'ї і на роботі, надає допомогу при переживанні горя, кризових ситуацій (втрата роботи, відносин, переїзд і т. д.), кризах у відносинах з підлітками
Частный кабинет психолога Светланы Поповой
Консультація 1 година – 1000 грн;
вул. Катерининська, 75на карті
Лікар Психотерапевт, Психолог Семінська Олена В'ячеславівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, психоаналітик. Пропонує змінити своє життя на краще за допомогою психотерапії. Проводить сеанси індивідуальної психотерапії для дорослих. Спеціалізується на терапії депресій, тривожних розладів, панічних атак. Допомагає повернути впевненість у собі, підвищити самооцінку, особисту ефективність. Навчає стабілізувати свій емоційний стан. Бере активну участь в теле і радіо-ефірах та публікується на сайті психологічної спільноти. Член Південно-Українського психоаналітичного суспільства. Приймає в затишному кабінеті в центрі Одеси, можливий Skype і Google.meet
Південно-український інститут психоаналізу
вул. Новосельського, 68/2на карті
Лікар Психотерапевт, Психолог Кириченко Сусанна Семенівна на Doc.ua
Лікар допомагає впоратися з кризами, заплутаними ситуаціями в житті, працює зі страхами, надає допомогу в прийнятті рішень, при пошуках себе, виводить з панічних атак, допомагає створити особисту мету і успішно до неї йти. Працює з дітьми, сім'ями, підлітками, жінками і чоловіками будь-яких професій і вікових груп. Робота з бізнесменами і підприємцями. Сімейна і індивідуальна терапія. Коучинг. Автор серії тренінгів та семінарів «Таємниці виховання щасливих дітей», «Тренінг для підлітків та їхніх батьків», «Я мама - Душею», «В пошуках любові
Запис на онлайн-консультацію
Відкриті слоти лікаря
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Лікар Психолог Слива Людмила  Михайлівна на Doc.ua
Людмила Михайлівна дитячий психолог, працює з дітьми від 3 років. Проводить психологічне консультування та психодіагностику.
Навчально-консультативний психологічний центр «Співдружність»
вул. Князівська, 38, офіси 405, 406 (вхід з Князівського провулку)на карті
Лікар Психолог Ляпіна Ганна Федорвна на Doc.ua
Ганна Федорівна займається сімейною та віковою психологією, сексологією, психотерапією. Лікар допомагає знаходити рішення в питаннях взаємин, кризових сімейних відносин, чоловічо-жіночих відносин, дитячих травм і т.д.
Селф, психологічний центр
вул. Троїцька, 33/а, офіс 401 (вхід з двору)на карті
Лікар Психолог Бондаренко Наталія  на Doc.ua
Психолог, гештальт-терапевт, проводит индивидуальные консультации, а также специализируется на групповой терапии по вопросам создания мотивации, личностного роста, отношений, соматических патологий.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right