Одеса
Відродження життя, центр сімейної терапії

Відродження життя, центр сімейної терапії

add_box Гастроентерологія Дерматологія Косметологія Психологія Ревматологія Рефлексотерапія ... ще
У центрі «Відродження життя» ведуть прийом фахівці з нетрадиційної медицини. Вони обстежують пацієнта за допомогою біорезонансної діагностики на апараті Паркес. У лікуванні використовують методики рефлексотерапії (електропунктура), фізіотерапії, аутогемотерапії, тріначальной акупунктури.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Академічна, 1, офіс 1на карті
Приморський

Головне завдання центру сімейної медицини - постановка точного діагнозу для визначення подальшої безпомилкової терапії. Мета клініки - максимальна результативність лікування болів в суглобах, хребті, гриж хребта, захворювань шлунково-кишкового тракту, п'яткової шпори, гіпертонічної хвороби, головного болю, запаморочення і багатьох інших, поєднуючи нетрадиційну і традиційну медицину.

Злагоджена робота фахівців - ревматолога, гастроентеролога, педіатра, невропатолога, дієтолога, фітотерапевта, рефлексотерапевта, лікаря нетрадиційної медицини сприяє ефективному вирішенню безлічі проблем пацієнтів. Особливу роль в «Відродження життя» приділяють здоров'ю маленьких пацієнтів, маючи в своєму розпорядженні широким спектром можливостей.

Пацієнту надається перелік послуг з лікування вірусних, грибкових та інших інфекцій. Зусилля експертів клініки сприяють успішній терапії хронічних хвороб, повертаючи пацієнтів до активного життя.

Послуги центру «Відродження життя»

Послуги, що надаються в медцентрі «Відродження життя»:

• ультразвукові дослідження (є можливість отримання кольорових зображень при дуплексному скануванні);
  • діагностика - в «Відродженні життя» проводять біорезонансну діагностику організму, використовуючи ліцензований апарат Паркес. У центрі проводять:
    • алерготести - в центрі «Відродження життя» використовують методики:
      • скринінгова діагностика IgE-залежною алергії;
      • тестування за допомогою панелі алергенів;
      • проведення загальних інгаляційних тестів;
  • консультаційні послуги психолога - сімейний психолог центру «Відродження життя» допоможе пацієнтам справитися з:
    • депресією, фобіями, панічними атаками;
    • складнощами в створенні сім'ї, подружніми конфліктами;
    • складнощами в міжособистісному спілкуванні;
  • масажі - фахівці центру проводять масаж:
    • ароматичний;
    • антицелюлітний;
    • антистресовий;
    • вакуумний;
    • лімфодренажний;
    • вісцеральний;
  • рефлексотерапія - в центрі використовують методику електропунктурної терапії, лікування проводиться на апараті Паркес;
  • сухі вуглекислі ванни - застосовуються для лікування різноманітних хвороб серцево-судинної системи, захворювань ревматичного профілю.
Алла 17 Лютий 2024
Було комфортно й зручно, бо мала можливість опісля консультації у гастроентеролога, здати усі аналізи, що сказав лікар, візитом залишилась повністю задоволеною.
Тетяна 03 Лютий 2024
У клініці все зручно, ніде не було черг.
Тетяна 03 Лютий 2024
Все сподобалось у клініці.
Костянтин 20 Січень 2024
Сподобався сервіс, як зустріли, та чистота приміщень.
Наталія 05 Січень 2024
Был первый прием у доктора, пока все хорошо, приступаем к лечению, будем смотреть на результат лечения. Доктор, Мацегора Нина Анатольевна, точно провела диагностику. Первое впечатление хорошее