Одеса
Відродження життя, центр сімейної терапії

Відгуки про клініку Відродження життя, центр сімейної терапії

add_box Гастроентерологія Дерматологія Косметологія Психологія Ревматологія Рефлексотерапія ... ще
У центрі «Відродження життя» ведуть прийом фахівці з нетрадиційної медицини. Вони обстежують пацієнта за допомогою біорезонансної діагностики на апараті Паркес. У лікуванні використовують методики рефлексотерапії (електропунктура), фізіотерапії, аутогемотерапії, тріначальной акупунктури.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Академічна, 1, офіс 1на карті
Приморський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
34 відгуки
Алла 17 Лютий 2024
Було комфортно й зручно, бо мала можливість опісля консультації у гастроентеролога, здати усі аналізи, що сказав лікар, візитом залишилась повністю задоволеною.
Тетяна 03 Лютий 2024
У клініці все зручно, ніде не було черг.
Тетяна 03 Лютий 2024
Все сподобалось у клініці.
Костянтин 20 Січень 2024
Сподобався сервіс, як зустріли, та чистота приміщень.
Наталія 05 Січень 2024
Был первый прием у доктора, пока все хорошо, приступаем к лечению, будем смотреть на результат лечения. Доктор, Мацегора Нина Анатольевна, точно провела диагностику. Первое впечатление хорошее
Каміла 05 Січень 2024
Сподобалась лікарня.Все добре пройшло.
Андрій 18 Грудень 2023
Все сподобалось.
Андрій 18 Грудень 2023
 Ми дуже задоволені. Все добре пройшло.
Нана 12 Грудень 2023
В клинику я приходила к нефрологу с болью в почках. Доктор мне не помогла и непонятно зачем в клинике администратор стала рассказывать мне о красоте, предлагала купить косметику. Клиникой и доктором недовольна
Юлия 25 Серпень 2023
Визит в клинику прошел хорошо.