Одеса

Сторінка 5: Психологи в Одесі

Сьогодні, 17 Липня
Лікар Психолог Слива Людмила  Михайлівна на Doc.ua
Людмила Михайлівна дитячий психолог, працює з дітьми від 3 років. Проводить психологічне консультування та психодіагностику.
Навчально-консультативний психологічний центр «Співдружність»
вул. Князівська, 38, офіси 405, 406 (вхід з Князівського провулку)на карті
Лікар Психолог Ляпіна Ганна Федорвна на Doc.ua
Ганна Федорівна займається сімейною та віковою психологією, сексологією, психотерапією. Лікар допомагає знаходити рішення в питаннях взаємин, кризових сімейних відносин, чоловічо-жіночих відносин, дитячих травм і т.д.
Селф, психологічний центр
вул. Троїцька, 33/а, офіс 401 (вхід з двору)на карті
Лікар Психолог, Психотерапевт Главацька Ірина Вікторівна на Doc.ua
Ірина Вікторівна - практикуючий психолог-психотерапевт, психолог-сексолог, сімейний психолог, гештальт-терапевт, когнітивно-поведінковий психотерапевт. Спеціалізується на рішення проблем в сексуальних і сімейних відносинах. Проводить когнітивно-поведінкову терапію психологічних розладів.
Приватний кабінет психолога Главацької І.В.
вул. Осипова, 19на карті
Лікар Психолог Самара Ольга Євгеніївна на Doc.ua
Самара Ольга Євгеніївна
21рік досвіду
Кандидат психологічних наук, є заступником головного лікаря центру «Ві-Та» по психотерапевтичної роботі. Веде психотерапевтичні програми, тренінги, програми по псіхокррекціі, психодіагностики.
Ві-та
вул. Бригадна, д. 5/1на карті
Лікар Психолог, Логопед Максименко Катерина Леонідівна на Doc.ua
Катерина Леонідівна спеціалізується на загальній та соціальній психології. Особливість роботи даного фахівця в логопедії полягає в тому, що вона використовує недирективний педагогічний підхід, де «учитель завжди правий» і виходить за рамки тільки корекційної роботи. Використовуючи захоплюючі ігри, казкотерапію, художні елементи, ритморухову техніку навчання, лікар психолог спонукає дитину не тільки говорити правильно, а й розуміти інших, взаємодіяти з оточуючими, вміти розуміти і виражати свої почуття. В роботі використовує зареком
«Максимум», Центр розвитку мови
Первичный приём 60 мин безречевого ребенка 350 грн. Первичный прием речевого ребенка 230 грн., 45 мин. Логопедические занятия 230 грн, 45 мин. Занятия с дефектологом 230 грн, 45 мин. Консультация психолога 350 грн, 60 минут.
вул. Космонавтів, 36, каб. 601/1, 601/2, 601/3на карті
Лікар Психолог, Психотерапевт Ємяшева Жанна Валентинівна на Doc.ua
Веде прийом як психотерапевт, фізіотерапевт, психолог, функціональний діагност. Займається реабілітацією пацієнтів з діагнозами наркотична, алкогольна, харчова, нікотинова залежність.
Ві-та
вул. Бригадна, д. 5/1на карті
Лікар Психолог, Психотерапевт Дьяур Сергій Борисович на Doc.ua
Психотерапевт, психолог, психоаналітик, тілесний терапевт. Проводить психотерапію (індивідуальну і групову) і консультування. Надає допомогу у вирішенні психологічних таких проблем, як стреси, депресії, фобії, панічні стани, психосоматичні захворювання, проблеми взаємин і т.п.
Приватний психотерапевтичний кабінет Дьяура С.Б.
вул. Базарна, 61на карті
Лікар Психолог, Психотерапевт Верезумський Олексій Дмитрович на Doc.ua
Олексій Дмитрович є досвідченим психологом і психотерапевтом. Він надає послуги з психологічного консультування, психотерапії, бізнес консультування. В роботі доктор Верезумский використовує гештальт-терапію, НЛП, системну сімейну психотерапію, Еріксонівський гіпноз.
Приватний кабінет психолога Верезумського А. Д.
вул. Спиридонівська, 21на карті
4.5
Лікар Психолог, Психотерапевт Чернега Віталій Васильович на Doc.ua
Досвід роботи в медицині - понад 25 років, в психології - близько 15 років. Більше 3-х років є керівником 12-крокових груп по зціленню від залежностей в програмі сімейної служби СПД. Є автором і ведучим семінарів - тренінгів з сімейної психології з 2009 року.
Приватний кабінет Чернеги В. В. у Школі гармонії
Индивидуальный приём – от 300 грн. Семейный – от 400 грн.
вул. Пушкінська, 37на карті
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Вараксін Ігор Вікторович на Doc.ua
Вараксін Ігор Вікторович
31рік досвіду
Психіатр вищої категорії, валеолог, психофізіолог, психотерапевт. Є головним фахівцем з південно-центральному регіону Слов'янського альянсу оздоровчих тренінгових програм у сфері методик корекції ваги. Також його авторству належать інтегративні програми щодо коригування харчової залежності, надмірної ваги, булімії, інших адикцій - всі вони підтверджені 36 авторськими свідоцтвами, 11 держпатентами.
Метод Слов'янська клініка
Французький бульвар, 12/1на карті
Пересипський
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right